Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Mazbatasını Alırken Büyük Destek Gördü

Bucak Belediye Başkanı olarak seçilen Hülya Gümüş, bugün mazbatasını almaya gittiğinde coşkulu kalabalık ile karşılandı.

Bucak Belediye Başkanı olarak seçilen Hülya Gümüş, bugün mazbatasını almaya gittiğinde coşkulu kalabalık ile karşılandı.

31 Mart yerel seçimlerinde 11 bin 094 oy alarak Bucak'ın Belediye Başkanı seçilen Hülya Gümüş'ü partili partisiz sevenleri kutlamada yalnız bırakmadığı gibi Bucak Adliye Sarayı önünde mazbata töreninde de yalnız bırakmadılar.

Kazanılan seçim sonrasında itiraz sürecinin dolmasıyla beraber bugün Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, mazbatasını aldı. Mazbata törenini duyan Bucak'ta çok sayıda vatandaş Bucak'ın yeni başkanı Hülya Gümüş'e destek olmak için Bucak Adliye Sarayı önünde toplandı.

Hülya Gümüş, mazbatayı aldıktan sonra Bucak Adliyesi önünde kendisine destek olmak isteyen vatandaşlara seslendi.

Hülya Gümüş yaptığı açıklamada, " Hepinizin ayaklarına sağlık, çok teşekkür ediyorum, geldiğiniz ve beni yalnız bırakmadığınız için. Bir serüvenimiz vardı, serüvenimiz başarıya ulaştı. Bunu sizlerle birlikte yaptık. Bizim tek bildiğimiz şey çok çalışmaktı, mücadele etmekti, omuz omuza durmaktı. Şu an yine bu omuz omuza mücadeleyi sizlerle birlikte görüyor olmak, bizleri çok mutlu ediyor. İyi ki varsınız. " ifadelerini kullandı.

Bucak Belediye BaşkanıHülya GümüşmazbatakalabalıkTürkiyeBurdur

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.