Bucak Belediye Başkanı olarak seçilen Hülya Gümüş, bugün mazbatasını almaya gittiğinde coşkulu kalabalık ile karşılandı.
31 Mart yerel seçimlerinde 11 bin 094 oy alarak Bucak'ın Belediye Başkanı seçilen Hülya Gümüş'ü partili partisiz sevenleri kutlamada yalnız bırakmadığı gibi Bucak Adliye Sarayı önünde mazbata töreninde de yalnız bırakmadılar.
Kazanılan seçim sonrasında itiraz sürecinin dolmasıyla beraber bugün Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, mazbatasını aldı. Mazbata törenini duyan Bucak'ta çok sayıda vatandaş Bucak'ın yeni başkanı Hülya Gümüş'e destek olmak için Bucak Adliye Sarayı önünde toplandı.
Hülya Gümüş, mazbatayı aldıktan sonra Bucak Adliyesi önünde kendisine destek olmak isteyen vatandaşlara seslendi.
Hülya Gümüş yaptığı açıklamada, " Hepinizin ayaklarına sağlık, çok teşekkür ediyorum, geldiğiniz ve beni yalnız bırakmadığınız için. Bir serüvenimiz vardı, serüvenimiz başarıya ulaştı. Bunu sizlerle birlikte yaptık. Bizim tek bildiğimiz şey çok çalışmaktı, mücadele etmekti, omuz omuza durmaktı. Şu an yine bu omuz omuza mücadeleyi sizlerle birlikte görüyor olmak, bizleri çok mutlu ediyor. İyi ki varsınız. " ifadelerini kullandı.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Burdur Teke Yöresi 9. Tarım, Hayvancılık, Tarım Teknolojileri ve Yem Fuarı'nın açılış törenine katıldı.
Hülya Gümüş, Burdur'un en genç belediye başkanı oldu. Peki Burdur'un en genç belediye başkanı Hülya Gümüş kimdir? İşte Hülya Gümüş'ün biyografisi...
Bucak'ta 4. Halk Ekmek Büfesi hizmete başlıyor! Sanayi Mahallesi Halk ekmeğe kavuşacak. Bucak Belediyesi, 4. Halk Ekmek Büfesi'ni Sanayi Mahallesi'nde açılacak.
Bucak Belediyesi Hacı Ömer Ağa Camii çıkışında Mübarek kandil günlerinde geleneksel hale gelen kandil simidi dağıtımını Regaip Kandil Gecesinde gerçekleştirdi.
Başkan Emrullah Ünal, sorulan sorunun üzerine yaptığı konuşmada, " Aday adayıyım, Bucak için hizmet etmekten mutluyum, halkımızda takdir ederse canla başka çalışmaya devam edeceğim ve yeniden aday adayıyım " ifadelerini kullandı.
Bucak'a taziye evi ve sosyal tesis yapımı için çalışmaların başladığını duyuran Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, tesisin çok amaçlı kullanılacağını söyledi.