Artık ilçeye gitmek yok! ATM kolaylık sağlayacak

Burdur'un Bucak ilçesine bağlı Kocaaliler beldesine Ziraat Bankası ATM'si kazandırıldı. Vatandaşlar artık bankacılık işlemlerini ilçeye gitmeden kolaylıkla yapabilecek.

Burdur’un Bucak ilçesine bağlı Kocaaliler beldesinde yaşayan vatandaşlar için büyük bir kolaylık sağlandı. Kocaaliler Belediye Başkanı İlyas Delen, beldeye Ziraat Bankası ATM’si kazandırıldığını duyurdu. 

MELLİ'YE ATM KAZANDIRILDI

Kocaaliler Belediye Başkanı İlyas Delen, yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Bir süredir Ziraat Bankası ile yaptığımız görüşmeler neticesinde Otomatik Para Çekme Makinasını (ATM) beldemize kazandırdık. Kısa süre içerisinde kurulacak olan ATM ile vatandaşlarımız bankacılık, emekli maaşı çekme ve diğer ödemeli işlemlerini ilçeye gitmeden kolaylıkla yapabilecek. Hizmetin beldemize kazandırılmasında emeği geçen Milletvekillerimiz Mustafa Oğuz ve Adem Korkmaz’a teşekkür ediyorum. Durmak yok, söz verdiğimiz hizmetleri yerine getirmeye devam inşallah.”

ARTIK İLÇE GİTMEK YOK! ATM KOLAYLIK SAĞLAYACAK

Bu yeni ATM ile Kocaaliler beldesi sakinleri, bankacılık işlemlerini gerçekleştirmek için artık ilçeye gitmek zorunda kalmayacak. ATM sayesinde, emekli maaşlarını çekmek, fatura ödemeleri yapmak ve diğer bankacılık hizmetlerinden yararlanmak çok daha kolay olacak. Bu yenilik, belde halkının günlük yaşamını büyük ölçüde kolaylaştıracak.

"DURMAK YOK, SÖZ VERDİĞİMİZ GİBİ..."

Başkan İlyas Delen, bu hizmetin beldeye kazandırılmasında emeği geçen Milletvekilleri Mustafa Oğuz ve Adem Korkmaz’a teşekkürlerini iletti. Başkan Delen, “Durmak yok, söz verdiğimiz hizmetleri yerine getirmeye devam inşallah.” diyerek, beldeye daha fazla hizmet kazandırma konusundaki kararlılığını vurguladı.

VATANDAŞLARDAN TEŞEKKÜR

Kocaaliler beldesinde yaşayan vatandaşlar, bu yeni hizmetten duydukları memnuniyeti dile getirerek, Belediye Başkanı İlyas Delen ve emeği geçen tüm yetkililere teşekkür etti.

ATMsorunvatandaşİlyas DelenTürkiyeBurdurBucak

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.