Antalya Halk İndirim Kart ' ı Geliyor

Köksal Selçuk, HALK İNDİRİM KARTI adındaki indirim kartının Halk’a iyi geleceğini ve anlaşmalı yerlerde yapılan alışverişlerde indirim kullanılacağını söyledi.

Yeşilçam Medya A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Dr.Köksal Selçuk, Halk İndirim Kartı ile ilgili açıklamalarda bulundu. Gelen Zamlardan sonra halkın geçinmekte zorlandığını söyleyen Köksal Selçuk, HALK İNDİRİM KARTI adındaki indirim kartının Halk’a iyi geleceğini ve anlaşmalı yerlerde yapılan alışverişlerde indirim kullanılacağını söyledi.
içme, giyim, hatta akaryakıt olmak üzere sözleşmeler yaptık. Vatandaş indirimlerden faydalandı. firmalar şirketler ve esnaflarla olan sözleşmelerimiz bitti. Günümüzde artık yeme içme, giyim, akaryakıt ve temel ihtiyaçlara her gün yeni zamlar gelince HALK İNDİRİM KARTI çıkarmanın zorunlu olduğunu düşünerek yeniden anlaşma yaptığımız yerlerle, tekrar sözleşme yenilemeye başlıyoruz. Bu yeni HALK İNDİRİM KART ile Antalya halkımız indirimlerden faydalanacak. Halkımız Aldığı kartı 2 yıl kullanabilecek. Ayrıca kart kişiye özel olacak” dedi. Ayrıca HALK İNDİRİM KARTI’nın örnek görselleri de paylaşılarak, belediye başkan adaylarına da kartın takdim edileceği belirtildi.

AntalyaHalk indirimYeşilçam MedyaTürkiyeAntalya

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.