Alaattin Mahallesi Muhtarı İsmail Tuncer Güven Tazeledi

Burdur Bucak Alaattin Mahallesi Muhtarı İsmail Tuncer, 31 Mart’ta yapılan Yerel Seçimler de güven tazeleyerek tekrar muhtarlığa seçildi.

ALAATTİN MAHALLESİ İSMAİL TUNCER GÜVEN TAZELEDİ

Bucak Alaattin Mahallesi Muhtarı İsmail Tuncer, 31 Mart’ta yapılan Yerel Seçimler de güven tazeleyerek tekrar muhtarlığa seçildi.

Muhtar İsmail Tuncer, muhabirimize yaptığı açıklama da, Alaattin Mahallesi’ne hizmete devam edeceğini ve yarım kalan hizmetlerini tamamlayarak yoluna devam edeceğini söyledi.

2014 yılında yapılan seçimlerde mahalle halkının büyük desteğini alarak muhtar seçilen Yılmaz, 31 Mart seçimlerinde de yine aynı şekilde muhtarlığa seçildi.

Görev süresince vatandaşların takdirini kazanmayı başaran Muhtar Tuncer, mahalle sakinlerine teşekkür ederek, özel günlerinde muhtarlık olarak her zaman yanlarında olmaya devam edeceğini ifade etti.

“MAHALLEMİZİ YUKARIYA TAŞIMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

İsmail Tuncer, “Mahallemiz çok hareketliği bulunmayan, oldukça sakin kendi halinde bir mahalledir. Şehir merkezi ile iç içe olmaması nedeniyle bu sakinliğini sürekli muhafaza eder. Muhtarlığım döneminde mahallemize yapılan en önemli yenilikler, Sağlık Ocağı ve Alaattin TOKİ'lerini kazandırdık. Bu sadece mahallemize yapılan yenilikten ziyade Bucak içinde büyük bir yeniliktir. Bunun yanı sıra, mahalle sokak ve yollarımızda yapılan yol çalışmaları da mahallemiz için önemlidir. İlgili kurumlarla görüşerek her zaman mahallemizin eksiklerini gidermeye çalıştık ve çalışmaya da devam edeceğiz. 2014 ve 2019 yılı seçimlerinde mahalle halkımın desteği ile Alaattin Mahallesi muhtarlığına seçildim şimdi yine aynı göreve layık görüldüm. Desteklerinden dolayı mahalle halkıma teşekkür eder, saygılar sunarım.” diye konuştu.

Alaattin Mahallesiİsmail TuncermuhtarTürkiyeBurdur

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.