Burdur'un Bucak ilçesi Alaattin Mahallesinde minikler kahvaltı etkinliğinde buluştu.
Alaattin Mahallesi'nde bulunan Adnan Menderes İlkokulu'nda eğitim gören anasınıfı öğrencileri, Alaattin Mahallesi Muhtarlığı parkında etkinlikte bir araya geldiler.
Öğretmenler tarafından yapılan açıklamada, " Bucak Adnan Menderes İlkokulu Anasınıfı öğrencileri Alaattin Mahallesi Muhtarı İsmail Tuncer'in organizasyonunu yaptığı kahvaltı etkinliğinde buluştu. Emeği geçen Muhtarımız İsmail Tuncer'e teşekkür ederiz. " denildi.
Alaattin Mahallesi Muhtarı İsmail Tuncer yaptığı açıklamada, "Bugün Alaattin Mahallesi Muhtarlığı Parkımızda Adnan Menderes İlkokulu anasınıfı öğrencilerimizle birlikte kahvaltıda buluştuk. Miniklerimizin keyifli vakit geçirmesi ve birbirleriyle kaynaşması için böyle bir etkinlik düzenledik. Katılımcı tüm öğrenci ve öğretmenlerimize teşekkürlerimi sunuyorum." ifadelerini kullandı.
Burdur Bucak Alaattin Mahallesi Muhtarı İsmail Tuncer, 31 Mart’ta yapılan Yerel Seçimler de güven tazeleyerek tekrar muhtarlığa seçildi.
Burdur'un Bucak ilçesine bağlı Alaattin Mahallesi gençleri, mahalle muhtarı İsmail Tuncer liderliğinde Ankara gezisine katıldı. Gençler, Ankara'nın önemli mekanlarını ziyaret ederek kültürel bir deneyim yaşadı.
İYİ Parti Bucak İlçe Başkanı İsmail Yılmaz, geçtiğimiz günlerde TEDAŞ'a isyan eden Alaattin Mahallesi Muhtarı İsmail Tuncer'i ziyaret ederek, sorunlarının çözümü için yanında olduklarını söyledi.
Alaattin Mahallesi Muhtarı İsmail Tuncer, mahallelerine yeni bir TOKİ konutları projesi kazandırılması için önemli bir duyuru yaptı. Projeye katılmak isteyen vatandaşların muhtarlıkla iletişime geçebileceği belirtildi.
Bucak'ta Alaattin Mahallesi Muhtarı İsmail Tuncer, çocukların mutluluğunu düşünerek özel bir etkinlik düzenledi.
Burdur'un Bucak ilçesine bağlı Alaattin Mahallesinde, vatandaşların sağlığı için yapılan çalışmalar dolayısıyla su kesintileri yaşanıyor. İşte detaylar...