Burdur Valisi Türker Öksüz, kunduracılar çarşısında esnaf ziyaretinde bulundu.
Fırsat buldukça halkla iç içe olmaya özen gösteren Vali Öksüz, Pazar Camii'nde kıldığı Cuma Namazı sonrası kunduracılar çarşısı ve civarında esnafları ziyaret ederek, hasbihal etti.
Esnaflarımızın, vatandaşlarımızın görüş ve önerilerinin kendileri için çok kıymetli olduğunu belirten Vali Öksüz, yönetim anlayışı olarak bu doğrultuda, halkımızla, esnaflarımızla iç içe olmaya gayret gösterdiğini ifade ederek, hayırlı bereketli kazançlar diledi.
Burdur Valisi Türker Öksüz, Resmi Gazete'de yayımlanan kararname ile görev yeri değiştirilen vali yardımcıları ve kaymakamlara veda mesajı yayınladı. Detaylar burada...
Burdur Valisi Türker Öksüz, Salda Kayak Merkezi'nde incelemelerde bulundu ve bölgenin kış turizmi ve yayla turizmi açısından potansiyelini değerlendirdi.
Burdur Valisi Türker Öksüz, İl Özel İdaresi personelinin bayramını kutladı ve yeni dönemde de vatandaşlara daha iyi hizmetler sunmaya devam edeceklerini söyledi.
Burdur Valisi Türker Öksüz, Sağlık Bakan Yardımcısı Hüseyin Kürşat Kırbıyık'ı makamında ziyaret ederek Burdur'un sağlık yatırımları ve talepleri hakkında görüş alışverişinde bulundu.
Burdur Teke Yöresi 9. Tarım, Hayvancılık, Tarım Teknolojileri ve Yem Fuarı kapılarını açtı. Bölge çiftçisinin ihtiyaçlarını karşılayacak ekipman, teknoloji, ürün ve bilginin sergilendiği fuar 5 Mayıs'a kadar ziyaretçilerini ağırlayacak.
Burdur Valisi Türker Öksüz, Burdur Ticaret ve Sanayi Odası (BUTSO) tarafından düzenlenen iftar programına katıldı.