Burdur Valisi Türker Öksüz, Burdur Ticaret ve Sanayi Odası (BUTSO) tarafından düzenlenen iftar programına katıldı.
İftar sofralarında hemen hemen her kesimle bir araya gelmeye çalışan Sn. Öksüz, ilimizin ekonomisine ve istihdamına katkı sağlayan iş insanları ile de bir araya gelerek Ramazan Ayının bereket ve bolluğunun iş dünyasına yansıması temennisinde bulundu.
Lavanta Tepesi Otelde gerçekleşen iftar programına başta Vali Türker Öksüz olmak üzere Milletvekili Prof. Adem Korkmaz, Milletvekili İzzet Akbulut, Cumhuriyet Başsavcısı Osman Kara, Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Musa Talih, MAKÜ Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Dalgar, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Mustafa Güder, İl Emniyet Müdürü Ümit Bitirik, İl Defterdarı Naci Günaydın, Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Bozkurt, BUTSO Başkanı Yusuf Keyik, BUTSO Meclis Başkanı Ömer Çeliker ve iş insanları katıldı.
Burdur Valisi Türker Öksüz, Resmi Gazete'de yayımlanan kararname ile görev yeri değiştirilen vali yardımcıları ve kaymakamlara veda mesajı yayınladı. Detaylar burada...
Burdur Valisi Türker Öksüz, Salda Kayak Merkezi'nde incelemelerde bulundu ve bölgenin kış turizmi ve yayla turizmi açısından potansiyelini değerlendirdi.
Burdur Valisi Türker Öksüz, İl Özel İdaresi personelinin bayramını kutladı ve yeni dönemde de vatandaşlara daha iyi hizmetler sunmaya devam edeceklerini söyledi.
Burdur Valisi Türker Öksüz, Sağlık Bakan Yardımcısı Hüseyin Kürşat Kırbıyık'ı makamında ziyaret ederek Burdur'un sağlık yatırımları ve talepleri hakkında görüş alışverişinde bulundu.
Burdur Teke Yöresi 9. Tarım, Hayvancılık, Tarım Teknolojileri ve Yem Fuarı kapılarını açtı. Bölge çiftçisinin ihtiyaçlarını karşılayacak ekipman, teknoloji, ürün ve bilginin sergilendiği fuar 5 Mayıs'a kadar ziyaretçilerini ağırlayacak.
Burdur Valisi Türker Öksüz, İlimiz merkezinde bulunan İl Özel İdaresi yatırımlarını yerinde inceledi.