Burdur'un Bucak ilçesine bağlı Ürkütlü Köyünde muhtarlık seçimi tamamlandı. Yapılan muhtarlık seçimi sonrasında vatandaşların teveccühü ile İsmail Pekşen, muhtar seçildi.
Oyların büyük bir çoğunluğunu alarak muhtar seçilen İsmail Pekşen, kendisini destekleyen desteklemeyen herkese teşekkür etti.
Muhtarlık seçimini tekrar kazanan İsmail Pekşen yaptığı açıklamada, " Allah'ın izniyle mahalle sakinlerimizin teveccühü ile köyümüze muhtar seçildik. Tüm köy ahalisine teşekkür ederim." diyerek tekrar muhtar oluşunu duyurdu
Ürkütlü Köyü muhtarlık seçimi sonuçları;
377 İsmail Pekşen
219 Ahmet Akgül
Ürkütlü Köyü'nde muhtarlık için adaylığını açıklayan Ahmet Akgül, 2024 Yerel Seçimleri için hazırlıklarını tamamladı. Akgül, projeleri ve aza listesiyle birlikte Ürkütlü'nün kalkınması için çaba sarf edeceğini belirtti. Detaylar için tıklayın.
Bucak ilçesine bağlı Ürkütlü köyünde 31 Mart'ta yapılan yerel seçimlerin ardından itirazlar sonucu nihayet sonuçlandı.18 oy farkla seçimi kazanan Mehmet Özkan, mazbatasını aldı.
Bucak ilçesinde bağlı Ürkütlü köyü yakınlarında meydana gelen kazada araç sürücüleri hafif şekilde yaralandı. Alınan bilgiye göre Ürkütlü köyü yakınlarında meydana gelen kazada iki otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen kazada araç sürücüleri yaralandı. Olay yerine gelen …
Burdur İli Çavdır İlçe Entegre Hastanesinde çalışmalar süratle devam ediyor AK Parti Burdur İl Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, Çavdır ilçemize yapımına başlanan 10 yataklı ilçe entegre hastanesindeki çalışmaların hızla devam ettiği müjdesi verildi.
Gölhisar Kaymakamı Emre Çifçi'ye, Başkan Sertbaş'tan hayırlı olsun ziyareti Gölhisar Belediye Başkanı İbrahim Sertbaş, Gölhisar'ın yeni Kaymakamı Emre Cifçi'ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Emre Cifçi kimdir, detaylar için tıklayın
Karamanlı Ziraat Odası Başkanı Hasan Güz, sosyal medyada süt üreticilerinin karşılaştığı sorunlara dikkat çekti. Süt fiyatlarındaki düşüş ve ödeme süresinin uzaması nedeniyle çiftçilerin yaşadığı zorlukları paylaştı.