Sürmeli Yağcı kendisini destekleyen toplulukla Ak Parti Yalvaç Belediye Başkanlığı için Aday Adaylığına Başvuru yaptı

AK Parti Yalvaç Belediye Başkan aday adaylığına başvuruda bulunan Yalvaç Terziler Hazır Elbiseciler Kahveciler Pazarcılar Esnaf Sanatkarlar Odası Sürmeli Yağcı kendisini destekleyen toplulukla Ak Parti ilçe teşkilatına geldi. Sürmeli Yağcı Kimdir

Sürmeli Yağcı kendisini destekleyen toplulukla  Ak Parti  Yalvaç Belediye Başkanlığı için Aday Adaylığına  Başvuru yaptı

 

Uzun süredir kendileri için farklı partilerden aday olacaklar denilen iki isim Eğirdir'den Hasan Bilal Taran, ve Yalvaç'tan Sürmeli Yağcı tercihlerini Ak Parti'den yana kullandılar.

 


AK Parti Yalvaç Belediye Başkan aday adaylığına başvuruda bulunan Yalvaç Terziler Hazır Elbiseciler Kahveciler Pazarcılar Esnaf Sanatkarlar Odası Sürmeli Yağcı kendisini destekleyen toplulukla Ak Parti ilçe teşkilatına geldi.
21 Kasım 2023 salı Saat 15.00’de Yalvaç  Anlatan Meydandan destekçileri ile birlikte hareket eden Sürmeli Yağcı’yı ilçe başkanı Gencer Kondal ve yönetim kurulu karşıladı. Sürmeli Yağcı  başvuru evraklarını ilçe başkanı Gencel Kondal'a teslim etti. 


GÖÇ VEREN DEĞİL GÖÇ ALAN BİR YALVAÇ
 Isparta Yalvaç Belediye başkan aday adayı Sürmeli Yağcı başvurusunu yaptıktan sonra kendisine destek veren tüm katılımcılara teşekkür etti. Yağcı, “Yalvaç gün geçtikçe kan kaybediyor. Ben Antalya’ya Beyşehir’e yük taşımaktan yoruldum. Artık buradan kimse iş yok ekmek yok diye gitmesin. İnşaallah Yalvaç’ı hak ettiği hizmetleri yapmak için bu ulvi göreve talip oldum. Sizlerin desteğiyle 15 yıllık hasrete son verecek ve AK Parti bayrağını belediyeye dikeceğiz” sözlerine yer verdi.
AK Parti ilçe başkanı Gencer Kondal da hayırlı olsun dileğinde bulunarak seçim sathına girildiği andan itibaren çirkin siyasetten uzak durmak, çirkinleşmeye çalışanlara da itibar edilmemesini belirterek AK Partiye yakışır bir seçim süreci yaşamak istediklerini ifade etti. 

Sürmeli Yağcı kendisini destekleyen toplulukla  Ak Parti  Yalvaç Belediye Başkanlığı için Aday Adaylığına  Başvuru yaptı

 

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler