Ömer Aktürk görev süresini tamamladı! İsmail Asan'a başarılar diledi

Kemer Belediye Başkanı Ömer Aktürk, 3 yıllık görev süresini tamamladı. 3 yıllık görev süresi boyunca Kemer'e yapılan hizmetleri sıralayan Aktürk, yeni dönem Belediye Başkanı İsmail Asan'a başarılar diledi.

Ömer Aktürk görev süresini tamamladı! İsmail Asan'a başarılar diledi

Önceki dönem Kemer Belediye Başkanı Ömer Aktürk, görev süresini tamamladı. 3 yıllık görev süresi boyunca Kemer'e yapılan hizmetleri sıralayan Aktürk, yeni dönem Belediye Başkanı İsmail Asan'a başarılar diledi.

Aktürk, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

"Kıymetli Kemerli hemşehrilerim, Kemer Belediye Başkanlığı görevimi bu gün itibariyle tamamlamış bulunmaktayım. Görev yaptığım süre içerisinde belediyemize ve Kemer'imize yapılan hizmetlerden dolayı başta Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a, bakanlarıma, milletvekillerim Adem Korkmaz ve Mustafa Oğuz'a, önceki dönem milletvekillerim Bayram Özçelik ve Yasin Uğur'a, il başkanı Mustafa Özboyacı'ya ve teşkilatına, önceki dönem il başkanım Volkan Mengi ve teşkilatına, önceki dönem il genel meclis üyesi Erol Ilden'e, önceki dönem ilçe başkanı ve il genel meclis üyesi Mustafa Aktürk'e, önceki dönem Kemer Belediye Meclisi üyesi arkadaşlarıma, önceki dönem gelmiş geçmiş tüm belediye başkanlarına (ölmüşlere rahmet, kalanlara sağlık ve sıhhat diliyorum), özveriyle gönülden hakkıyla çalışan belediye çalışanlarına ve özellikle bana gönülden destek veren, izimden ve sözümden çıkmayan aileme, eş dost ve arkadaşlarıma gönülden, candan teşekkür eder, saygı, sevgi ve hürmetlerimi sunarım.

Bu vesileyle 3 yıllık görevim süresince belediye adına ne yapılmış:

Öncelikle içme suyu altyapısı tamamlandı.

Üst yapıya 5 km sıcak asfalt atıldı.

Altyapıdan dolayı bozulan yolların %75'i tamir edildi.

Elmacık-Karaçalı arası yol genişletme çalışması yapıldı.

Hacı Köyü yolu kısmı genişletme ve asfalt yapıldı.

Su fabrikası su kaynağının tüm yazışmaları ve izinleri alındı.

İster fabrika olarak çalıştırma, ister kiralama yöntemiyle kiralama yapılabilme durumuna getirildi.

Kazancı regülatör proje çalışması tamamlandı.

6 adet bungalov evleri kuru yapı tamamlandı.

Sağlık ocağı inşaat çalışmaları devam etmekte. Tamamlandıktan sonra 7/24 doktor ve sağlık çalışanlarıyla hizmetler vermek için söz alındı.

Kapalı spor salonu hizmete sunuldu.

Gasilhane yapıldı. Yapımını sağlayan İsmail Özdemir kardeşime ve ismini sayamadığım tüm arkadaşlarıma tüm samimiyetimle teşekkür ederim.

Yeni dönem Belediye Başkanım İsmail Asan'a yeni görevinde başarılar dilerim. Saygı, sevgi ve hürmetle..."

Ömer Aktürk'e yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyor, yeni dönem Belediye Başkanı İsmail Asan'a da başarılar diliyoruz.

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Burdur'da Cumhur İttifakına Ne Oldu?
Burdur

Burdur'da Cumhur İttifakına Ne Oldu?

Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz, seçim sürecinde yaşanan olayları ve iddiaları sıralayarak var olduğunu iddia ettiği bir ittifakın aslında olmadığını ve bu durumların delillendirildiğini ifade etti.

Bucak İmam Hatip Ortaokulu Özel İmkanları İle Öğrencilerini Bekliyor!
Burdur

Bucak İmam Hatip Ortaokulu Özel İmkanları İle Öğrencilerini Bekliyor!

Bucak İmam Hatip Ortaokulu, 2024/2025 eğitim öğretim yılına yenilenen yüzüyle ve birbirinden özel imkanlarla hazır! Yetenek ve beceri sınıfları, hafızlık projesi, değerler eğitimi, uluslararası projeler ve çok daha fazlası için hemen başvurun!

Diyanet Birlik-Sen Genel Merkezi Sorunlara Çözüm Arıyor
Burdur

Diyanet Birlik-Sen Genel Merkezi Sorunlara Çözüm Arıyor

Diyanet Birlik-Sen Genel Merkezi tarafından yapılan açıklamada, ' Sorunlar çözüme kavuşturuluncaya kadar mücadele etmekte kararlıyız ' ifadelerine yer verildi. İşte detaylar...

Gültekin Oktay'dan Sert Tepki!
Burdur

Gültekin Oktay'dan Sert Tepki!

MHP Burdur İl Başkanı Gültekin Oktay, son günlerde Cumhur İttifakı'na dair yapılan açıklamalara cevap verdi. Başkan Gültekin Oktay, iddialara sert tepki gösterdi.

Bucak Minibüsçüler Derneğinden Başkan Gümüş'e Ziyaret!
Burdur

Bucak Minibüsçüler Derneğinden Başkan Gümüş'e Ziyaret!

Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Bucak Şehiriçi Minibüsçüler Derneği Başkanı Sayın Mehmet Yiğit ve Dernek Üyesi Muhammet Yiğit'e nazik ziyaretleri için teşekkür etti.

Bucak'ta Olaylar Durulmuyor! 2 Yaralı!
Burdur

Bucak'ta Olaylar Durulmuyor! 2 Yaralı!

Burdur'un Bucak ilçesinde meydana gelen tek taraflı trafik kazasında 2 kişi yaralandı. Detaylar haberimizde...