Antalya Burdur karayolu üzerinde iki aracın karıştığı trafik kazası meydana geldi. Kazada 2 kişi yaralandı.
Edinilen bilgilere göre, bugün saat 19:00 sıralarında Burdur ili Bucak ilçesinde trafik kazası meydana geldi. 07 F 9480 plakalı otomobilin, 15 EG 650 plakalı minibüse arkadan çarpması sonucunda otomobil yoldan çıkarak ters döndü. Kazada Oğuz U. ve Abdullah T. yaralandı. Kaza sonrasında 112 Acil çağrı Merkezine yapılan ihbar üzerine bölgeye sağlık ve polis ekipleri sevk edildi.
Kazada yaralanan Oğuz U. ve Abdullah T., ilk müdahalelerinin ardından ambulans ile Bucak Devlet Hastanesi'ne kaldırıldılar.
Burdur'un Bucak ilçesinde meydana gelen trafik kazasında motor sürücüsü yaralandı. Yaralanan sürücü hastaneye kaldırıldı.
Burdur’da bir aracın çalındığı ihbarı üzerine harekete geçen polis ekipleri, 17 yaşındaki sürücünün peşine düştü. Yaşanan kovalamacada kaza yapıp yaya olarak kaçmaya çalışırken yakalanan gence 82 bin TL para cezası uygulandı.
Burdur'da Murat Paşa Caddesi ile Gazi Osman Paşa Caddesi kesişiminde kontrolsüz şekilde kavşağa giren minibüs ile otomobil çarpıştı. Kazada otomobil sürücüsü yaralandı.
Burdur'da meydana gelen kazada direksiyon hakimiyetini kaybeden hafif ticari araç takla atıp şarampole devrildi. Detaylar burada...
Burdur'un Bucak ilçesinde yaralamalı trafik kazası meydana geldi. Trafik kazasında motor sürücüsü yaralandı. Detaylar haberimizde...
Eskişehir'den Antalya'ya Motorla giden Enes Turşan Burdur girişinde bariyerlere çarptı , çarpma sırasında ağır yaralanan Enes Turşan yola hayatını kaybetti .