Milletvekili Oğuz mecliste konuştu! 'Şüphesiz evlat acısı yaşamak zordur'

AK Parti Burdur Milletvekili Mustafa Oğuz, Pençe Kilit Harekatı bölgesinde şehit düşen vatan evlatları için başsağlığı dileklerini ileterek, terörle mücadelede milletin birlik ve bütünlüğünü koruma azmiyle devam edildiğini vurguladı.

Milletvekili Oğuz mecliste konuştu! 'Şüphesiz evlat acısı yaşamak zordur'

AK Parti Burdur Milletvekili Mustafa Oğuz'dan Terörle Mücadelede Vatan Evlatları İçin Başsağlığı ve Güven Mesajı

AK Parti Burdur Milletvekili Mustafa Oğuz, geçtiğimiz hafta Pençe Kilit Harekatı bölgesinde şehit düşen vatan evlatlarını rahmetle anarak, ailelerine ve milletimize başsağlığı dileklerini iletti. Oğuz'un yaptığı açıklamada öne çıkan ifadeler şu şekilde:

"Geçtiğimiz hafta Pençe Kilit Harekatı bölgesinde şehit düşen vatan evlatlarını büyük bir saygıyla anıyorum. Allah rahmet eylesin. Ailelerinin ve milletimizin başı sağ olsun. Şüphesiz evlat acısı yaşamak zordur. Bir anne babanın bu dünyadaki belki de en zor, en ağır imtihanlardan birisi evladını kaybetmektir.

Bir baba olarak biliyorum ki evladını toprağa vermiş bir anne ve bir babayı teselli edebilecek mahiyette hiçbir söz yoktur. Bunun için Allah hiç kimseye, hiçbir anne babaya evlat acısı yaşatmasın."

Oğuz, terörle mücadelenin meşru müdafaa kapsamında ve uluslararası hukuka uygun olarak devam ettiğini vurgulayarak şunları ekledi:

"Allah'a hamd olsun Türkiye bugün milli güvenliğine yönelik tehditleri kendi imkanlarıyla bertaraf edebilen güçlü bir ülke konumundadır. Terörle mücadelemizde, vatanımızın birlik ve bütünlüğünü koruma azmiyle, milletimizin huzur ve güvenliği için büyük bir kararlılıkla devam ediyoruz. Bu süreçte şehit düşen vatan evlatları, aziz milletimizin gönlünde ölümsüzleşmiş kahramanlar olarak yaşayacaklardır."

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Burdur Bucak Haber - Taşkın riski ortadan kalkacak
Bucak

Burdur Bucak Haber - Taşkın riski ortadan kalkacak

Burdur Bucak'a bağlı Kocaaliler Köyü'nde 2. Kısım Taşkın Koruma İnşaatı'nda çalışmalar başladı. AK Parti Burdur Milletvekili Mustafa Oğuz'un müjdelediği proje ile 300 dekar tarım arazisi ve yerleşim yeri taşkın riskinden korunacak.

Burdur Haber - Burdur'a kaç sağlık personeli alınacak?
Burdur

Burdur Haber - Burdur'a kaç sağlık personeli alınacak?

Sağlık Bakanlığı'nın Türkiye genelinde 27 bin sözleşmeli personel alımı için yayımladığı ilana Burdur'dan da 65 pozisyon dahil edildi. Alımlar KPSS sonucuna göre yapılacak ve başvurular 21-28 Şubat tarihleri arasında ÖSYM'nin internet sitesi üzerinden yapılabilecek.

Burdur Haber - Milletvekili Mustafa Oğuz'dan, Bakan Yrd. Hatipoğlu'na ziyaret!
Burdur

Burdur Haber - Milletvekili Mustafa Oğuz'dan, Bakan Yrd. Hatipoğlu'na ziyaret!

AK Parti Burdur Milletvekili Mustafa Oğuz, Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı İlhan Hatipoğlu'nu makamında ziyaret etti. Ziyarette, 2024 yılı enflasyon muhasebesi ve diğer önemli konular ele alındı.

Burdur Haber - Milletvekili Mustafa Oğuz, yatırım taleplerini Bakan Koca'ya  iletti
Burdur

Burdur Haber - Milletvekili Mustafa Oğuz, yatırım taleplerini Bakan Koca'ya iletti

AK Parti Burdur Milletvekili Mustafa Oğuz, Burdur'un sağlık yatırımları için Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'yı ziyaret etti. Oğuz, sağlık yatırımları ile ilgili taleplerini iletti.

Burdur Haber - Burdur'da 3 Bin 484 Çiftçiye Destek
Burdur

Burdur Haber - Burdur'da 3 Bin 484 Çiftçiye Destek

Burdur'da 3 bin 484 çiftçiye toplamda 48 milyon 428 bin 700 lira tarımsal destekleme ödemesi yapıldı. Hububat, baklagil, dane mısır ve düve alım desteği kapsamında gerçekleştirilen ödemeler, Burdurlu üreticilerin yüzünü güldürdü.

Bucak İsmail Şerife Sarı Rehabilitasyon Merkezi için güzel haber
Burdur

Bucak İsmail Şerife Sarı Rehabilitasyon Merkezi için güzel haber

Burdur'un Bucak ilçesinde 30 yıl hizmet veren İsmail Şerife Sarı Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi'nin idare ve hizmet binası, 2024 yatırım programına alındı. Detaylar haberimizde...