Bucak MHP belediye Meclis Üyesi seçilen Özkan İğci ve Gökhan Altundaş mazbatalarını aldılar.
31 Mart yerel seçimlerinin ardından Belediye Meclis üyeleri de mazbatalarını alarak resmen göreve başladılar. Bucak'ta Milliyeti Hareket Partisi Belediye Meclis Üyeleri Özkan İğci ve Gökhan Altundaş mazbatalarını alarak resmen görevlerine başladılar.
Mazbatalarını teslim alan Gökhan Altundaş ve Özkan İğci yaptıkları açıklamada, "İlçe Başkanım İsmail Mutlucan Belediye Başkan Adayımız Yusuf Erdoğdu başta olmak üzere gece gündüz demeden beraber çalıştığımız bütün ekip arkadaşlarımızdan ve bizlere bu görevi layık gören tüm Bucak’lı hemşerilerimizden Allah razı olsun." ifadelerini kullandılar.
AK Parti Ağlasun Belediye Başkanı Ali Ulusoy'un adaylığının ardından, belediye meclisi üyesi ve il genel meclisi üyesi adayları da belli oldu. İşte AK Parti'nin Ağlasun Belediye meclis ve il genel meclis üye adayları listesi...
Burdur'un Çeltikçi ilçesinde MHP'nin 2024 Yerel Seçimleri için Belediye Meclis Üyesi, İl Genel Meclis Üyesi Adayları belli oldu. İşte Çeltikçi belediye meclis üyesi ve il genel meclisi üyesi adayları...
Burdur'un Yeşilova ilçesinde AK Parti'nin 2024 Yerel Seçimleri için Belediye Meclis Üyesi, İl Genel Meclis Üyesi ve Belediye Başkan Adayı belli oldu. İşte Yeşilova belediye meclis üyesi ve il genel meclisi üyesi adayları...
Burdur'un Karamanlı ilçesinde AK Parti'nin 2024 Yerel Seçimleri için Belediye Meclis Üyesi, İl Genel Meclis Üyesi ve Belediye Başkan Adayı belli oldu. İşte Karamanlı belediye meclis üyesi ve il genel meclisi üyesi adayları...
Burdur'un Karamanlı ilçesinde AK Parti'nin 2024 Yerel Seçimleri için Belediye Meclis Üyesi, İl Genel Meclis Üyesi ve Belediye Başkan Adayı belli oldu. İşte Karamanlı belediye meclis üyesi ve il genel meclisi üyesi adayları...
AK Parti Çeltikçi Belediye Başkan Adayı Ahmet Ali Akyel'in ardından, il genel meclisi ve belediye meclisi üyesi adayları da belli oldu. Adayların isimleri ve özgeçmişleri haberde yer alıyor.