Burdur'un Bucak ilçesinde hizmet veren Karbeyaz Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi'nde dil ve konuşma terapisti görev almaya başladı.
On Dokuz Mayıs Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi mezunu Dil ve Konuşma Terapisti Ümmühan ŞİMŞEK, Karbeyaz Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi'nde konuşma ve dil bozuklukları yaşayan bireylere özel terapi hizmeti sunuyor.
Konuşma sesi bozuklukları
Akıcılık bozuklukları
Kekemelik
Hızlı konuşma
Artikülasyon bozuklukları
Gecikmiş dil ve konuşma
Otizm
Ses terapisi
İşitme engelliler için dil & konuşma
Afazi, Apraksi ve Dizartri'de dil & konuşma
Dudak&damak yarığına bağlı konuşma problemleri için yardımcı olur.
Karbeyaz Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, dil ve konuşma terapisi hizmetiyle, konuşma ve dil bozuklukları yaşayan bireylerin iletişim becerilerini geliştirmelerine ve yaşam kalitelerini yükseltmelerine yardımcı oluyor.
Karbeyaz Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi'ne ulaşarak dil ve konuşma terapisi hakkında detaylı bilgi edinebilir ve randevu alabilirsiniz.
irtibat tel 0505 888 6610
Burdur'un Bucak ilçesinde hizmet veren Karbeyaz Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, 3 Aralık Dünya Engelliler günü kapsamında, özel çocuğun hayalini gerçekleştirdi.
Burdur’un Bucak ilçesinde yıllardır hizmet veren Karbeyaz Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi 15 Haziran tarihinden itibaren yeniden eğitime başladı.
Bucak ilçesinin ilk Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi olarak açılan Karbeyaz Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi tarafından 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla program düzenlendi.
Burdur'un Bucak ilçesi Yeni Mahalle Muhtar Adayı Dilek Türkmeneli, mahalle için beraber çalışacağı azalarını açıkladı. Deneyimli ve bilgili azalardan oluşan ekip, Yeni Mahalle'yi daha güzel ve yaşanabilir bir yer haline getirmeyi hedefliyor.
Burdur'un Bucak ilçesinde Berat Kandili kapsamında vatandaşlar Hacı Ömer Ağa Camiinde programa katıldı. Bucak Belediyesi program sonu kandil simidi dağıttı.
Burdur Belediyesi, Berat Kandili dolayısıyla 5000 kandil simidi dağıtarak şehre bereket kattı. Esnaf ve vatandaşlara dağıtılan simitler, kandil coşkusunu daha da artırdı.