Burdur'un Bucak ilçesi Karayvatlar mahallesi muhtarlık seçim sonucu belli oldu.
Geçen dönemin muhtarı olan Mehmet Ergit mahallesinde güven tazeleyerek tekrardan Karayvatlar Mahallesi muhtarı oldu.
Seçim sonuçlarının belli olmasının ardından açıklamada bulunan Karayvatlar Mahallesi muhtarı Mehmet Ergit, " Elhamdüllillah, Allah'ın izniyle yolumuza devam, Allah utandırmasın. Mahalleme teşekkürler." diyerek tekrar muhtar oluşunu duyurdu. Mahallesine teşekkür ettiğini ifade etti.
Bucak'ta yol düzenleme çalışmaları yapılan mahallelerden bir tanesi olan Karayvatlar Mahallesinde parke döşeme çalışmaları başladı.
Bucak Belediyesi Gazi Caddesinde yeni düzenleme çalışmasına başlıyor. Gazi Caddesi ve yaya kaldırımları üzerinde bulunan motor ve malzemeler kaldırılacak.
Bucak ilçesinin eski yerleşim birimden olan Karayvatlar Mahallesi'nde doğalgaz çalışmaları başladı.
Karayvatlar Mahallesi Muhtarı Mehmet Ergit, kendi evinin alt katını giysi yardımı için mağaza havasında düzenleyerek, ihtiyaç sahiplerinin gelip ihtiyaçları kadar giysi alması konusunda yardımcı olacaklarını söyledi.
Çeltikçi ilçesi ve köy muhtarları, Bucak Ziraat Odası Başkanı Bilal Özel'i ziyaret ederek bölgenin tarımsal kalkınması için istişarelerde bulundular.
Bucak'ta mahalle muhtarları bir araya gelerek birlik ve beraberlik mesajı verdiler. Muhtarlar, ilçenin kalkınması ve gelişmesi için birlikte çalışacaklarını ve her zaman halkın yanında olacaklarını ifade ettiler.