Burdur'un Bucak ilçesinde 31 Mart yerel seçimlerinin ardından tarihi bir an yaşanacak. 31 Mart'ta yapılan seçimlerde Burdur'un ilk kadın ve en genç belediye başkanı seçilen Hülya Gümüş, Perşembe günü mazbatasını alacak.
Gümüş, mazbatasını Perşembe günü saat 14:00'te Bucak Adliyesinde düzenlenecek törenle alacak. Törenin ardından saat 16:00'da Bucak Belediyesinde devir teslim töreni gerçekleştirilecek.
Hülya Gümüş'ün mazbata töreni ve devir teslim töreni, Bucak'ta büyük bir heyecanla bekleniyor. Törene Gümüş'ün sevenleri, siyasi parti temsilcileri ve çok sayıda vatandaşın katılması bekleniyor.
Hülya Gümüş'ün mazbata töreni ve devir teslim töreni, Burdur ve Bucak için tarihi bir an olacak. Gümüş'ün mazbatasını almasıyla birlikte Burdur'da bir ilke imza atılmış olacak. Gümüş'ün Bucak'a hizmet edecek olması da ilçede büyük bir sevinçle karşılanıyor.
Törenler:
Mazbata Töreni: Perşembe, 14:00, Bucak Adliyesi
Devir Teslim Töreni: Perşembe, 16:00, Bucak Belediyesi
Bucak'ta Euro 2024 heyecanı Cumhuriyet Meydanı'nda dev ekranda yaşandı! Türkiye ve Çekya arasındaki kritik maçta milli takımımız 2-1 galip gelerek son 16 turuna yükseldi.
Bucak Belediyesi'nde geçtiğimiz hafta belediye binasına asılan borç pankartı ile ilgili CHP Grup Sözcüsü Özcan Duran ve Belediye Başkanı Hülya Gümüş açıklamalarda bulundu.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Burdur Teke Yöresi 9. Tarım, Hayvancılık, Tarım Teknolojileri ve Yem Fuarı'nın açılış törenine katıldı.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı coşkuyla kutlamaya hazırlanıyor. Hülya Gümüş, uçurtma şenliğine davet etti.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Bucak Şehiriçi Minibüsçüler Derneği Başkanı Sayın Mehmet Yiğit ve Dernek Üyesi Muhammet Yiğit'e nazik ziyaretleri için teşekkür etti.
Bucak İlçe Kaymakamı Bayram Gale Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş'ü ziyaret etti.