Geçmiş dönem belediye başkanı Mehmet Topay Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş'ü ziyaret ederek yeni görevini tebrik etti.
Başkan Gümüş; "Geçmiş Dönem Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Topay, Kıymetli Yazarımız Osman Oktay ve Kıymetli Eşi Samiye Oktay, Mimar Gülsüm Kart Özkan’a nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum." ifadelerini kullanarak ziyaret için teşekkürlerini ileti.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş,Geçmiş dönem belediye başkanı Sayın Mehmet Topay, kıymetli yazarımız Osman Oktay ve kıymetli eşi Samiye Oktay, Mimar Gülsüm Kart Özkan’a nazik ziyaretleri için teşekkür etti.
Bucak'ta Euro 2024 heyecanı Cumhuriyet Meydanı'nda dev ekranda yaşandı! Türkiye ve Çekya arasındaki kritik maçta milli takımımız 2-1 galip gelerek son 16 turuna yükseldi.
Bucak Belediyesi'nde geçtiğimiz hafta belediye binasına asılan borç pankartı ile ilgili CHP Grup Sözcüsü Özcan Duran ve Belediye Başkanı Hülya Gümüş açıklamalarda bulundu.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Burdur Teke Yöresi 9. Tarım, Hayvancılık, Tarım Teknolojileri ve Yem Fuarı'nın açılış törenine katıldı.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı coşkuyla kutlamaya hazırlanıyor. Hülya Gümüş, uçurtma şenliğine davet etti.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Bucak Şehiriçi Minibüsçüler Derneği Başkanı Sayın Mehmet Yiğit ve Dernek Üyesi Muhammet Yiğit'e nazik ziyaretleri için teşekkür etti.