Burdur'un Bucak ilçesinde uzun bir süre sonra değişim gerçekleşti. Hülya Gümüş, aldığı oylarla tarih yazıyor. Şu ana kadar seçimde Hülya Gümüş önde götürüyor.
Haftalardır süren Belediye Başkanlığı seçim sürecinde adaylar tek tek vatandaşlarla bir araya gelerek, kendilerine destek istedi.
31 Mart yani bugün yapılan seçim kapsamında sandıklar saat 17:00'da kapandı. Sandıkların oy kullanımına kapanmasının ardından mühürler kırılarak, oy sayım işlemi başladı.
Bucak'ta hangi başkan adayı kaç oy aldı? İşte şimdiye kadar sayılan oylar;
CHP Hülya Gümüş 10 bin 138
AK Parti Emrullah Ünal 8 bin 360
MHP Yusuf Erdoğdu 4 bin 800
Bucak'ta Euro 2024 heyecanı Cumhuriyet Meydanı'nda dev ekranda yaşandı! Türkiye ve Çekya arasındaki kritik maçta milli takımımız 2-1 galip gelerek son 16 turuna yükseldi.
Bucak Belediyesi'nde geçtiğimiz hafta belediye binasına asılan borç pankartı ile ilgili CHP Grup Sözcüsü Özcan Duran ve Belediye Başkanı Hülya Gümüş açıklamalarda bulundu.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Burdur Teke Yöresi 9. Tarım, Hayvancılık, Tarım Teknolojileri ve Yem Fuarı'nın açılış törenine katıldı.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı coşkuyla kutlamaya hazırlanıyor. Hülya Gümüş, uçurtma şenliğine davet etti.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Bucak Şehiriçi Minibüsçüler Derneği Başkanı Sayın Mehmet Yiğit ve Dernek Üyesi Muhammet Yiğit'e nazik ziyaretleri için teşekkür etti.
Bucak İlçe Kaymakamı Bayram Gale Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş'ü ziyaret etti.