Burdur'un Bucak ilçesinde 3 dönemdir süre gelen AK Parti liderliğinde belediye süreci, bugün itibariyle sona erdi.
CHP Bucak Belediye Başkan Adayı olarak yola çıkan Hülya Gümüş, gece gündüz demeden yürüttüğü seçim çalışmaları sonrasında bugün yapılan seçimde resmen Bucak'ta devrim yaptı.
Açılan her sandıkla birlikte fark açan Hülya Gümüş, artık Bucak'ın yeni belediye başkanı oldu.
Hülya Gümüş'ün henüz resmi olmayan sonuçlara göre belediye başkanı olmasının ardından Cumhuriyet Meydanında miting düzenliyor.
Bucak'ta Euro 2024 heyecanı Cumhuriyet Meydanı'nda dev ekranda yaşandı! Türkiye ve Çekya arasındaki kritik maçta milli takımımız 2-1 galip gelerek son 16 turuna yükseldi.
Bucak Belediyesi'nde geçtiğimiz hafta belediye binasına asılan borç pankartı ile ilgili CHP Grup Sözcüsü Özcan Duran ve Belediye Başkanı Hülya Gümüş açıklamalarda bulundu.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Burdur Teke Yöresi 9. Tarım, Hayvancılık, Tarım Teknolojileri ve Yem Fuarı'nın açılış törenine katıldı.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı coşkuyla kutlamaya hazırlanıyor. Hülya Gümüş, uçurtma şenliğine davet etti.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Bucak Şehiriçi Minibüsçüler Derneği Başkanı Sayın Mehmet Yiğit ve Dernek Üyesi Muhammet Yiğit'e nazik ziyaretleri için teşekkür etti.
Bucak İlçe Kaymakamı Bayram Gale Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş'ü ziyaret etti.