Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu, Burdur Teke Yöresi 9. Tarım, Hayvancılık, Tarım Teknolojileri ve Yem Fuarı'nın açılış törenine katıldı.
Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu, Burdur Teke Yöresi 9. Tarım, Hayvancılık, Tarım Teknolojileri ve Yem Fuarı'nın açılış törenine katılarak bölge çiftçilerinin ve tarım sektörünün önemine vurgu yapan başkan Meçikoğlu standları ziyaret ederek fuarın tüm üye ve üreticilerine hayırlı olması temennilerini iletti.
Fuar, çiftçilerin ihtiyaçlarını karşılayacak ekipman, teknoloji, ürün ve bilginin sergilendiği bir platform oluşturuyor.
Burdur ve çevresinin yanı sıra ülke genelinden de sektörün önde gelen firmalarının ve markalarının katıldığı fuar, 02-05 Mayıs tarihleri arasında ziyaretçilere açık olacak
Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu, Ankara'da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Detaylar burada...
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu ve MHP Bucak İlçe Başkanı Avukat İsmail Mutlucan, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu'nu makamında ziyaret etti.
Bucak Adem Tolunay Fen Lisesi Müdürü Vedat Uysal, Akdeniz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Arife Yalçın ve diğer eğitimciler, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu'nu makamında ziyaret ederek eğitime katkılarından dolayı teşekkür ettiler.
Bucak TSO Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu'nu Ankara'da ziyaret etti. Ziyarette Burdur'un Bucak ilçesi konuşuldu.
Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu, 6 Şubat Depremi ile ilgili bir açıklama yaptı. Detaylar haberimizde...
Bucak Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Muzaffer Doğan ve Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mustafa Albayrak, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu'nu makamında ziyaret etti.