Çok güzel bir fuar geçirdik, kardeşliğimizi pekiştirdik

Burdur Motor Sporları Kulübü (BMSK), muhteşem gösterilerle adından söz ettiren Modifiyeli Araçlar Fuarının ardından Toros Lokantasında birlik ve beraberlik yemeği verdi.

Çok güzel bir fuar geçirdik, kardeşliğimizi pekiştirdik

BMSK Başkanı Şahin İlbey Kondu, “ Çok güzel bir fuar geçirdik, tüm dostlarımızla ve sponsorlarımızla başarımızı kutlayıp, kardeşliğimizi pekiştirdik” dedi.

Burdur Motor Sporları Kulübü (BMSK), muhteşem gösterilerle adından söz ettiren Modifiyeli Araçlar Fuarının ardından Toros Lokantasında birlik ve beraberlik yemeği verdi. Yemeğe BMSK Başkanı Şahin İlbey Kondu, BMSK Yönetimi, Üyeleri ve Fuarda Sponsor olan iş adamları katıldı.

"Alnımızın akıyla Burdurlulara muhteşem bir fuar yaşattık"

Keyifli geçen akşam yemeğinin ardından Modifiyeli Araçlar Fuarı ile ilgili değerlendirmelerde bulunan BMSK Başkanı Şahin İlbey Kondu, “Fuarımız birlik ve beraberlik içinde hayal ettiğimizden daha muhteşem geçti. Ünlü fenomenleri bir arada görmek ve gösterilerini izlemek Burdur’a nasip oldu. Vatandaşlarımız büyük ilgi gösterdi ve uzay çatıya binlerce araç akın etti. Allah gönlümüze göre verdi. BMSK Yönetim Kurulu Üyelerimizin, kulüp üyelerimizin ve sponsorlarımızın desteği ile Burdur’da imza attığımız bir organizasyonu hayata geçirdik. Alnımızın akıyla bu fuarı yapmanın onurunu yaşıyoruz. Herkese canı gönülden teşekkür ederim. Birlik ve beraberliğimiz daim olsun. Nice başarılı ve adından söz ettiren, alnımızın akıyla çıkacağımız organizasyonlar yapmayı Rabbim bizlere nasip etsin. Hepinizden Allah razı olsun, sağ olun, var olun kardeşlerim” diye konuştu.

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

 Başkan Ümit Alagöz  Baki Varol başkanıma Tefenni Belediye’si olarak kapılarımızın sonuna kadar açık
Tefenni

Başkan Ümit Alagöz Baki Varol başkanıma Tefenni Belediye’si olarak kapılarımızın sonuna kadar açık

Her ne kadar yavru Vatan olsada farklı bir Ülke statüsü taşıyan Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde İlimizde sahip çıkılmayan bir Burdurlu iş insanımızın Kıbrıs Cumhurbaşkanı, Başbakanı, Bakanları, Milletvekilleri, Belediyeleri ve Halkı tarafından nasıl sahip çıkıldığını gözlerimle, kulaklarımla, yaşadıklarımla şahit oldum.

Şair güvenlik minik yüreklere dokundu
Burdur

Şair güvenlik minik yüreklere dokundu

Burdur’da bir kamu kurumunda güvenlik görevlisi olarak çalışan, şiir kitapları yazan 46 yaşındaki Hüseyin Yıldız, geçtiğimiz günlerde Burdur Kitap Fuarı’nda ilk imza gününe katılarak okuyucuları ile bir araya geldi.

Burdur'da Cumhuriyet Halk Partisi'ne bir yeni aday adayı
Burdur

Burdur'da Cumhuriyet Halk Partisi'ne bir yeni aday adayı

Yerel seçimler yaklaştıkça aday adaylığı başvurularına her geçen gün bir yenisi daha ekleniyor.

Bucak'ta üzücü olay eceli traktörde yakaladı
Bucak

Bucak'ta üzücü olay eceli traktörde yakaladı

Burdur'un Bucak ilçesinde sabah saatlerinde yaşlı adam traktörün üzerinde ölü bulundu.

Rektör Dalgar, Ödüllü öğrencilerle bir araya geldi
Burdur

Rektör Dalgar, Ödüllü öğrencilerle bir araya geldi

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Rektör'ü Hüseyin Dalgar, Gastro Antalya 23 Uluslararası Gastronomi ve Mutfak Yıldızları Yarışmasından madalyalarla dönen MAKÜ'lü öğrencilerle bir araya geldi

Burdur Ticaret ve Sanayi Odası (BUTSO) Yönetimi misafirlerini ağırladı.
Burdur

Burdur Ticaret ve Sanayi Odası (BUTSO) Yönetimi misafirlerini ağırladı.

Burdur Ticaret ve Sanayi Odası (BUTSO) Yönetim Kurulu, Burdur İl Milli Eğitim Müdürü, PTT Başmüdürü ve Burdur Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü'nü ağırladı.