İzmir Burdurlular Derneği, 14 Ocak 2024 tarihinde Bucak Salep Gününü ve yeni salonunun açılışını gerçekleştirdi. Dernek tarafından yapılan açıklamada, etkinliğe yoğun katılım olduğu belirtildi.
Açıklamada, "4. Bucak Salep Gününü ve hemşehrimiz Yalçın Balköse'nin katkılarıyla yeni salon açılışını yoğun katılım ile gerçekleştirdik. Etkinliğimize katılan, destek veren hemşehri ve dostlarımıza sonsuz teşekkür ediyoruz" ifadelerine yer verildi.
Açıklamada ayrıca, Bucak Salep Gününün, Burdur'un yöresel lezzetini tanıtmak ve hemşehrileri bir araya getirmek amacıyla düzenlendiği belirtildi.
İzmir Burdurlular Derneği, geleneksel olarak düzenlediği Burdurlular Şölenini bu yıl da yoğun bir katılımla gerçekleştirdi.
İzmir Burdurlular Derneği, gelenek haline getirdi 275 aileye gıda ve erzak yardımında bulundu. İşte detaylar..
Bu yıl da yardım kolisi geleneğini bozmayan İzmir Burdurlular Derneği tarafından Burdur'un Yeşilova ilçesine yardım kolileri ulaştı. İşte detaylar...
Sümer Ezgü, evinden canlı yayınlanacak
Başkan Ercengiz, İzmir’de yaşayan Burdurlular ile bir araya geldi. İzmir Burdurlular Derneği tarafından organize edilen piknikte buluşan Burdurluları Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz yalnız bırakmadı.
İzmir Burdurlular Derneği İzmir' de Farklı bir Kan Kampanyası düzenleyerek hem derneğin tanıtımını hemde Kan bağışına katkı sağladı. Konu ile ilgili dernek yöneticileri açıklamada bulundu