Burdur Valisi Türker Öksüz, Uzun Çarşı, Gazi Caddesi ve Berberoğlu Pasajında esnaf ziyaretinde bulundu.
Toplumu oluşturan tüm kesimlerin olduğu gibi, İlimiz ekonomisinin can damarını oluşturan esnaflarımızın görüş ve önerilerinin de kendileri için çok kıymetli olduğunu belirten Vali Öksüz, bu doğrultuda fırsat buldukça esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelmeye özen gösteriyor.
Bu kapsamda gerçekleştirdiği ziyarette, Uzun Çarşı esnafıyla bir süre oturarak hasbihal eden, çay içen Vali Öksüz, ziyaretinin devamında Gazi Caddesi ve Berberoğlu pasajında iş yeri ziyaretlerinde bulundu. Sohbet ettiği esnafların sorun ve taleplerini, görüş ve önerilerini dinleyen, işleriyle ilgili bilgi alan Vali Öksüz, hayırlı bereketli kazançlar diledi.
Ziyaret sırasında Vali Öksüz'e İl Jandarma Komutanı J.Alb Mustafa Güder ve İl Emniyet Müdürü Ümit Bitirik eşlik etti.
Burdur İli Çavdır İlçe Entegre Hastanesinde çalışmalar süratle devam ediyor AK Parti Burdur İl Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, Çavdır ilçemize yapımına başlanan 10 yataklı ilçe entegre hastanesindeki çalışmaların hızla devam ettiği müjdesi verildi.
24 Temmuz Basın Bayramı'nda gerçekleşen Burdur Gazeteciler Cemiyeti Olağan Genel Kongresi'nde Kürşat Tuncel yeniden başkan seçildi. İşte kongre detayları ve yeni yönetim listesi. BGC'de Kürşat Tuncel, güven tazeledi
Çeltikçi'de ev yangını! Ev kullanılamaz hale geldi Burdur'un Çeltikçi ilçesi Cami Mahallesinde ev yangını çıktı. Çıkan yangın sonrasında ev kullanılamaz hale geldi.
Burdur'un Bucak ilçesinde meydana gelen trafik kazasında motor sürücüsü yaralandı. Yaralanan sürücü hastaneye kaldırıldı.
Karamanlı Ziraat Odası Başkanı Hasan Güz, sosyal medyada süt üreticilerinin karşılaştığı sorunlara dikkat çekti. Süt fiyatlarındaki düşüş ve ödeme süresinin uzaması nedeniyle çiftçilerin yaşadığı zorlukları paylaştı.
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi, üniversite tercihi yapacak öğrencilere kapsamlı rehberlik hizmeti sunuyor. Detaylı bilgi için Prof. Dr. İlhan Varank Kütüphanesi'ndeki tanıtım standını ziyaret edin.