Burdur Haber! Burdur Valisi Türker Öksüz, Antalya Vakıflar Bölge Müdürlüğü tarafından düzenlenen iftar sofrasına katıldı.
Vakıflar Genel Müdürlüğü tarafından Ramazan Ayı boyunca Bölge Müdürlükleri organizesinde 81 ilde kurulan iftar sofraları ile, paylaşma ve dayanışma kültürünü yaşatmak, pekiştirmek ve daha güçlü şekilde gelecek kuşaklara aktarmak hedefleniyor.
Ramazan Ayı başından itibaren Vakıflar Bölge Müdürlüğü tarafından Burdur Öğretmenevinde kurulan İftar sofrasına misafir olan Vali Öksüz, Ramazan Ayı'nın manevi huzurunu beraber oruç açtığı öğrenciler ve vatandaşlarımızla birlikte yaşadı.
İftar sofrasına Vali Türker Öksüz'ün yanı sıra Antalya Vakıflar Bölge Müdürü Nurullah Pervaneli, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Mustafa Güder, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.
Burdur Valisi Türker Öksüz, Resmi Gazete'de yayımlanan kararname ile görev yeri değiştirilen vali yardımcıları ve kaymakamlara veda mesajı yayınladı. Detaylar burada...
Burdur Valisi Türker Öksüz, Salda Kayak Merkezi'nde incelemelerde bulundu ve bölgenin kış turizmi ve yayla turizmi açısından potansiyelini değerlendirdi.
Burdur Valisi Türker Öksüz, İl Özel İdaresi personelinin bayramını kutladı ve yeni dönemde de vatandaşlara daha iyi hizmetler sunmaya devam edeceklerini söyledi.
Burdur Valisi Türker Öksüz, Sağlık Bakan Yardımcısı Hüseyin Kürşat Kırbıyık'ı makamında ziyaret ederek Burdur'un sağlık yatırımları ve talepleri hakkında görüş alışverişinde bulundu.
Burdur Teke Yöresi 9. Tarım, Hayvancılık, Tarım Teknolojileri ve Yem Fuarı kapılarını açtı. Bölge çiftçisinin ihtiyaçlarını karşılayacak ekipman, teknoloji, ürün ve bilginin sergilendiği fuar 5 Mayıs'a kadar ziyaretçilerini ağırlayacak.
Burdur Valisi Türker Öksüz, Burdur Ticaret ve Sanayi Odası (BUTSO) tarafından düzenlenen iftar programına katıldı.