Burdur'un Bucak ilçesine bağlı Kızılkaya Beldesinde, miniklere karne hediyesini Başkan İlkay Güngör hazırladı.
Kızılkaya Belediyesi, sömestr tatilinde karnelerini alan öğrencileri unutmadı. Belde Belediyesi Kültür Merkezi'nde düzenlenen etkinlikte, çocuklar için maskot gösterileri, ahşap oyunları, illüzyon gösterileri ve tiyatro gösterileri düzenlendi.
Etkinliğe katılan çocuklar, birbirinden eğlenceli gösterilerle doyasıya eğlendi. Belediye Başkanı İlkay Güngör, etkinlik sonrasında yaptığı açıklamada, "Ülkemizin geleceği çocuklarımız için böyle bir etkinlik düzenledik. Çocuklarımızın karne almanın heyecanını doyasıya yaşamalarını istedik. Çocuklarımızla birlikte bizler de çok eğlendik. Etkinliğimize katılan tüm çocuklarımıza ve ailelerine teşekkür ederiz" dedi.
Kızılkaya Belediye Başkanı İlkay Güngör 4 günlük yoğun bakım ünitesindeki tedavisinin ardından Akdeniz üniversitesi tıp fakültesi hastanesinde servisine çıktı.
Kızılkaya Belediyesi, Ramazan ayının manevi atmosferini yaşatmak amacıyla kültür merkezinde bir iftar programı düzenledi. Bölge halkını bir araya getiren programda, ilahi dinletileri ve semazen gösterileri büyük beğeni topladı.
Kızılkaya Belediye Başkanı İlkay Güngör, CHP Kızılkaya Belediye Başkan adayının eleştirilerine yanıt verdi. Güngör, 5 yıl içinde yaptığı hizmetleri ve belediyenin mali durumunu şeffaf bir şekilde paylaştı.
Kızılkaya Belediye Başkan Adayı İlkay Güngör'ün vaatlerinden biri olan Kızılkaya Et Market, beldeye ucuz ve sağlıklı et sunacak. Market, mezbahanede hijyenik ortamda kesilen hayvanların satışını yapacak.
Kızılkaya Belediye Başkanı ve MHP Belediye Başkan Adayı İlkay Güngör, CHP Belediye Başkan Adayı Şeref Coşar'ın seçim ofisi açılışında yönelttiği suçlamalara sert tepki gösterdi. Güngör, sanayi bölgesindeki ticari arsaların tapularını ve projelerinin çalıntı olmadığını belgeleriyle ispatladı.
MHP Kızılkaya Belediye Başkanı İlkay Güngör, 31 Mart yerel seçimleri için Seçim Koordinasyon Merkezi'ni açtı. MHP ve diğer siyasi partilerin temsilcilerinin katıldığı törende Güngör, Kızılkaya'da gerçekleştirdiği projeleri ve gelecek çalışma planlarını anlattı. Detaylar için canlı yayınımıza göz atın!