Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu, yaptığı açıklamada hayvancılık alanında gerçekleştirilen projelerle ilgili önemli bilgiler paylaştı. Başkan Selimoğlu, Tarlasına Elektrik Trafo Kurulumu izni için Ayten ÖZKAN ve ailesine teşekkür ederek, hayvancılık alanındaki altyapı çalışmalarının hızla devam ettiğini belirtti.
Ayrıca, 1250 KW Trafo ve Hat ihalesinin Hatipoğlu Elektrik Yasin HATİPOĞLU tarafından 4.548.000,90 TL bedelle alındığını ifade eden Başkan Selimoğlu, bu çalışmaların hayvancılık alanındaki altyapıyı güçlendirmeye yönelik önemli adımlar olduğunu vurguladı.
Selimoğlu, ayrıca imar ve parselizasyon çalışmalarıyla hayvancılık alanındaki projelerin planlı ve programlı bir şekilde devam ettiğini belirterek, elektrik trafosunun besicilere şimdiden hayırlı olmasını diledi.
Başkan Selimoğlu'nun ifadelerine göre, Karamanlı Belediyesi hayvancılık alanında durmak, duraklamak ve yorulmak gibi bir niyeti olmadan, planlı bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor.
Burdur'un en güzel ilçelerini yapay zeka seçti! Burdur'un en güzel ilçesi Bucak oldu. Bir medya ajansı tarafından yürütülen ve yapay zeka destekli arama motoru kullanılarak gerçekleştirilen araştırmada, Türkiye'nin en güzel ilçeleri belirlendi.
Burdur, doğal güzellikleri ve tarihi zenginlikleriyle Türkiye'nin keşfedilmeyi bekleyen cennet köşelerinden biridir. Detaylar haberimizde...
Burdur'un Bucak ilçesinde oğlunu hasretle bekleyen baba yaklaşık 10 ay sonra, kayıp oğluna kavuştu. Detaylar burada...
Burdur'un Bucak ilçesinde arazi yangını çıktı. Yangın ihbarı üzerine itfaiye ekipleri seferber oldu.
Burdur'un Bucak ilçesinde meydana gelen trafik kazasında, motor karşıdan karşıya geçmekte olan vatandaşa çarptı. Detaylar burada...
Burdur’un Yeşilova ilçesinde aileler arasında çıkan kavgada 2 kişi bıçaklanırken yaralılardan birinin durumu ciddiyetini koruyor. Detaylar burada...