VALİ ÖKSÜZ'DEN, MİMARLAR ODASI VE MAKİNE MÜHENDİSLERİ ODASINA ZİYARET ZİYARET EDİYOR, GÖRÜŞ VE ÖNERİLERİNİ DİNLİYOR
Burdur Valisi Türker Öksüz, Mimarlar Odası ve Makine Mühendisleri Odası'na ziyarette bulundu.
Gerçekleştirdiği birlik, esnaf ve meslek odası ziyaretleriyle, Burdur'un tüm dinamikleriyle, meslek örgütü yönetimleriyle bir araya gelmeye devam eden Vali Öksüz, bu kapsamda ziyaretlerine devam ediyor.
Pazartesi günü öğleden sonra ilk olarak Mimarlar Odası İl Temsilcisi Nuri Selim Kutlu ve yönetimi ile bir araya gelen Vali Öksüz çalışmalarıyla ilgili bilgi aldı.
Programının devamında Makina Mühendisleri Odası (MMO) İl Temsilciliğini ziyaret etti.
MMO Antalya Şube Başkanı Prof. Dr. İbrahim Atmaca'nın da yer aldığı ziyarette, Burdur İl Temsilcisi Görkem Demer ve yönetimi ile bir araya gelen Vali Öksüz, bir süre sohbet ettiği oda yönetiminden çalışmalarıyla ilgili bilgi aldı.
Vali Öksüz her iki odayı ziyareti sırasında, faaliyetlerinin yanı sıra Burdur özelinde sohbet ederek, alanlarıyla ilgili görüş ve önerilerini dinledi.
Burdur Valisi Türker Öksüz, Resmi Gazete'de yayımlanan kararname ile görev yeri değiştirilen vali yardımcıları ve kaymakamlara veda mesajı yayınladı. Detaylar burada...
Burdur Valisi Türker Öksüz, Salda Kayak Merkezi'nde incelemelerde bulundu ve bölgenin kış turizmi ve yayla turizmi açısından potansiyelini değerlendirdi.
Burdur Valisi Türker Öksüz, İl Özel İdaresi personelinin bayramını kutladı ve yeni dönemde de vatandaşlara daha iyi hizmetler sunmaya devam edeceklerini söyledi.
Burdur Valisi Türker Öksüz, Sağlık Bakan Yardımcısı Hüseyin Kürşat Kırbıyık'ı makamında ziyaret ederek Burdur'un sağlık yatırımları ve talepleri hakkında görüş alışverişinde bulundu.
Burdur Teke Yöresi 9. Tarım, Hayvancılık, Tarım Teknolojileri ve Yem Fuarı kapılarını açtı. Bölge çiftçisinin ihtiyaçlarını karşılayacak ekipman, teknoloji, ürün ve bilginin sergilendiği fuar 5 Mayıs'a kadar ziyaretçilerini ağırlayacak.
Burdur Valisi Türker Öksüz, Burdur Ticaret ve Sanayi Odası (BUTSO) tarafından düzenlenen iftar programına katıldı.