Susuz Ortaokulu öğrencileri, Burdur'da yapılan Okul Sporları Küçük Kızlar Masa Tenisi müsabakalarında Burdur 1.si olarak büyük bir başarı elde etti. Küçük erkekler takımı ise il 2.si olarak kürsüye çıktı.
Susuz Ortaokulu Küçük kızlar takımı Burdur'da tüm rakiplerini yenerek il 1.si olurken, Susuz Ortaokulu Küçük erkekler takımı ise finalde Burdur 1.sine yenilerek il 2.si oldu.
Başarılı performanslarıyla Susuz Ortaokulu'nu gururlandıran öğrenciler, antrenörleri ve aileleri tarafından tebrik edildiler.
Öğrencilerin başarısından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Okul Müdürü Mehmet Kurt, öğrencilerin başarılarının devamını diledi.
Cumhuriyetimizin 100. Yılı Kaymakamlık Kupası Masa Tenisi Halk Turnuvası tüm hızıyla devam ediyor. 27 takım ve 100 sporcunun katıldığı turnuva, unutulmaz bir atmosfere ev sahipliği yapıyor. Her yaştan sporcunun kıyasıya mücadele ettiği turnuva, Cumhuriyet coşkusuyla daha da anlamlı hale geliyor.
21 ve 22 Aralık'ta Burdur'da düzenlenen genç kızlar masa tenisi turnuvasında Bucak Şehit Muhittin Talha Çalışkan İmam Hatip Lisesi ikinci oldu.
Burdur'da düzenlenen masa tenisi turnuvasında Bucak Adem Tolunay Fen Lisesi, il dördüncüsü oldu.
Burdur'da Minik eller semaya kalktı, minik sesler ezanla birleşti. Diyanet Gençlik Merkezi'nin minik öğrencileri, ilk kez cemaatle Cuma namazı kıldı
Bucak Belediyesi'nin geleneksel sünnet şöleni için kayıtlar başladı! Son başvuru tarihi 19 Temmuz. Hemen başvur, çocuğunu ücretsiz sünnet ettir!
Bağsaray Köyü'nde 6 Temmuz'da düzenlenecek "Bağsaray Kültür, Sanat ve Sebze Şenliği"ne Uğur Önür ve Nurcan Altınok sahne alacak. Eğlence ve lezzet dolu bu etkinliğe tüm vatandaşlar davetlidir!