Burdur Haber - MAKÜ Rektörü Dalgar, Maküspor'a Desteklerini Sürdürüyor!

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (MAKÜ) Rektörü Hüseyin Dalgar, Bölgesel Amatör Lig (BAL) 5. Grup'ta mücadele eden MAKÜ'nün futbol takımı Maküspor'un oyuncuları, kulüp yönetimi ve teknik ekibiyle moral yemeğinde bir araya geldi.

Burdur Haber - MAKÜ Rektörü Dalgar, Maküspor'a Desteklerini Sürdürüyor!

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (MAKÜ) Rektörü Hüseyin Dalgar, Bölgesel Amatör Lig (BAL) 5. Grup'ta mücadele eden MAKÜ'nün futbol takımı Maküspor'un oyuncuları, kulüp yönetimi ve teknik ekibiyle moral yemeğinde bir araya geldi. MAKÜ Taşoda Konağı'nda gerçekleştirilen yemekte Rektör Prof. Dr. Hüseyin Dalgar, Genel Sekreter Ümit Yavuz, Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Emrah Atay, Maküspor Kulüp Başkanı Cihat Çavuşoğlu, Başkan Yardımcısı Alaaddin Kalkan ve Teknik Direktör Murat Türker de yer aldı.

BAL ligi 5. Grup'ta şampiyonluk mücadelesi veren Burdur Maküspor futbolcularıyla birebir ilgilenen Rektör Dalgar, yemeğin ardından yaptığı konuşmada, üniversitenin takımın başarılarıyla gurur duyduğunu ve yakından takip ettiklerini belirtti. Rektör Dalgar, takım yönetimine, hocaya ve oyunculara teşekkürlerini sunarak, başarılarının hem üniversitenin reklamına katkı sağladığını hem de kurumsal değere katkıda bulunduğunu ifade etti. Sporcu yetiştirmeyi misyon edindiğini ve Türkiye'nin en iyi spor tesis altyapısına sahip üniversitesi olduğunu vurgulayan Dalgar, Maküspor'a destek olmaya devam edeceklerini belirtti.

Maküspor Burdur'a Heyecan Katıyor

Rektör Dalgar, takımın başarısının Burdur'a heyecan getirdiğini ve Burdur'un tanınırlığına katkı sağlayacağını dile getirdi. Üniversite öğrencilerinin spora olan ilgisinin önemine değinen Dalgar, çağın gençler üzerindeki riskleri yönetmede sportif etkinliklerin önemini vurguladı. Takımda önemli sayıda üniversite öğrencilerinin bulunduğunu belirten Dalgar, bu sayının daha da artmasını umduğunu ifade etti. Üniversitenin, yetenekli öğrencileri çekip ülke sporuna hizmet etmeleri için yetiştirmek istediklerini belirten Dalgar, hem bireysel hem de takım olarak başarılar diledi ve üniversitenin her zaman destek olacağını ifade etti.Burdur Haber - MAKÜ Rektörü Dalgar, Maküspor'a Desteklerini Sürdürüyor! Burdur Haber - MAKÜ Rektörü Dalgar, Maküspor'a Desteklerini Sürdürüyor! Burdur Haber - MAKÜ Rektörü Dalgar, Maküspor'a Desteklerini Sürdürüyor!

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Burdur Haber - Hentbol Antrenörleri ve milli sporcuları spor bilimleri öğrencileri ile buluştu
Burdur

Burdur Haber - Hentbol Antrenörleri ve milli sporcuları spor bilimleri öğrencileri ile buluştu

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi tarafından düzenlenen hentbol söyleşisinde U 16 Erkek Milli Hentbol Takımı antrenörleri ve sporcuları ile A Klasman Hakemi Gökhan Keskin öğrencilerle bir araya geldi. Antrenörler ve hakemler, bilgi ve deneyimlerini öğrencilerle paylaştı.

Burdur Haber - MAKÜ GÜNKAF fuarında
Burdur

Burdur Haber - MAKÜ GÜNKAF fuarında

Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi koordinasyonunda 12 üniversitenin iş birliğiyle düzenlenen Güney Kariyer Fuarı (GÜNKAF) başladı. Antalya'da düzenlenen fuara 200'den fazla firma katılıyor. Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi'nden (MAKÜ) 2 gün boyunca yaklaşık 1500 öğrenci fuarı ziyaret edecek.

Burdur Haber - MAKÜFEST için buluştular
Burdur

Burdur Haber - MAKÜFEST için buluştular

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (MAKÜ) öğrenci toplulukları başkanları ile bahar ayında yapılması planlanan MAKÜFEST hakkında bilgilendirme toplantısı yapıldı. Toplantıda Mayıs ayı içerisinde gerçekleştirilmesi planlanan MAKÜFEST hakkında öneriler dile getirildi ve bilgi alışverişinde bulunuldu.

Burdur Haber - NNC Medya'da Gelecek Nesil İletişimcilerle Buluşma
Bucak

Burdur Haber - NNC Medya'da Gelecek Nesil İletişimcilerle Buluşma

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Bucak İşletme Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım 3. sınıf öğrencileri, Sosyal Sorumluluk dersi kapsamında NNC Medya'yı ziyaret etti.

Burdur Haber - Burdur'da Diş Sağlığına Yeni Bir Nefes
Burdur

Burdur Haber - Burdur'da Diş Sağlığına Yeni Bir Nefes

Burdur Valisi Türker Öksüz, son teknoloji cihazlarla donatılmış MAKÜ Diş Hekimliği Fakültesi Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi'ni ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Vali Öksüz, hastanenin Burdurlulara kaliteli diş sağlığı hizmeti sunduğunu ve önemli bir yatırım olduğunu vurguladı.

Burdur Haber- Burdur'un Gizli Kalmış Hazinesi
Bucak

Burdur Haber- Burdur'un Gizli Kalmış Hazinesi

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi, 23-26 Mayıs 2024 tarihleri arasında "Burdur'a Değer Katan Şahsiyetler" temalı bir sempozyum düzenliyor. Sempozyumda şehrin yetiştirdiği ilim ve sanat insanları, siyasetçiler ve diğer önemli kişiliklerin katkıları ele alınacak.