Burdur Valisi Türker Öksüz, "Burdur Hububat Pazarını" ziyaret ederek, incelemede bulundu.
Tarım ve hayvancılığın önemli bir potansiyele sahip olduğu İlimizde, bu alandaki önemli ticari merkezlerden biri olan hububat pazarına ziyaret gerçekleştiren Vali Öksüz, bir süre esnaflarla sohbet etti. Burdur'un öne çıkan tarımsal ürünleri, güncel hububat fiyatları, pazar ve verim durumuyla ilgili bilgiler aldı.
Göreve başladığı günden itibaren tüm kesimlerle bir araya gelmeye devam eden, bulduğu her fırsatta halkla iç içe olan Vali Öksüz, bu kapsamda gerçekleştirdiği ziyaretlerle Burdurluların görüş ve önerilerini dinlemeye devam ediyor.
Bugün de Hububat Pazarı esnafıyla buluşan Vali Öksüz, işyerlerinde bir süre görüşerek sohbet ettiği esnaflara hayırlı, bereketli alışverişler diledi.
Ziyarette Sn. Valimize İl Jandarma Komutanı J. Alb. Mustafa Güder ve İl Emniyet Müdürü Ümit Bitirik eşlik etti.
Burdur Valisi Türker Öksüz, Resmi Gazete'de yayımlanan kararname ile görev yeri değiştirilen vali yardımcıları ve kaymakamlara veda mesajı yayınladı. Detaylar burada...
Burdur Valisi Türker Öksüz, Salda Kayak Merkezi'nde incelemelerde bulundu ve bölgenin kış turizmi ve yayla turizmi açısından potansiyelini değerlendirdi.
Burdur Valisi Türker Öksüz, İl Özel İdaresi personelinin bayramını kutladı ve yeni dönemde de vatandaşlara daha iyi hizmetler sunmaya devam edeceklerini söyledi.
Burdur Valisi Türker Öksüz, Sağlık Bakan Yardımcısı Hüseyin Kürşat Kırbıyık'ı makamında ziyaret ederek Burdur'un sağlık yatırımları ve talepleri hakkında görüş alışverişinde bulundu.
Burdur Teke Yöresi 9. Tarım, Hayvancılık, Tarım Teknolojileri ve Yem Fuarı kapılarını açtı. Bölge çiftçisinin ihtiyaçlarını karşılayacak ekipman, teknoloji, ürün ve bilginin sergilendiği fuar 5 Mayıs'a kadar ziyaretçilerini ağırlayacak.
Burdur Valisi Türker Öksüz, Burdur Ticaret ve Sanayi Odası (BUTSO) tarafından düzenlenen iftar programına katıldı.