Burdur Haber - Burdur'da iki ilçeye kaymakam atandı

Burdur'un Yeşilova ve Tefenni ilçelerine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla yeni kaymakamlar atandı. İçişleri Bakanlığı tarafından yapılan görevden alma ve atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı. Detaylar için haberimizi inceleyin.

Burdur Haber - Burdur'da iki ilçeye kaymakam atandı

Burdur'un Yeşilova ve Tefenni Kaymakamlıklarına Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla, atamalar yapıldı.

Resmi Gazete'nin yeni sayısında yayımlanan görevden alma ve atama kararları ile İçişleri Bakanlığına bağlı kurumlarda önemli görev değişiklikleri yaşandı, vali yardımcısı ve kaymakam atamaları yapıldı.

Resmi Gazete'nin yeni sayısında yayımlanan kararlara göre, Kırıkkale Valiliği Kaymakam adayı Zafer Şahin, Yeşilova Kaymakamlığı'na atanırken; Bilecik Valiliği Kaymakam adayı Ömer Faruk Ateş, Tefenni Kaymakamlığı'na, Burdur Valiliği Kaymakam adayı Özgür Pelvan, Konya Yunak Kaymakamlığı'na ve Burdur Valiliği Kaymakam adayı Ali Buzkaya, Kayseri Tomarza Kaymakamlığı'na atandı.

 

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Burdur Bucak Haber - Bucak'ta Eğitim-Öğretime Dair Kapsamlı Toplantı!
Bucak

Burdur Bucak Haber - Bucak'ta Eğitim-Öğretime Dair Kapsamlı Toplantı!

Bucak Kaymakamlığı tarafından düzenlenen toplantıda, öğrenci güvenliği, servis araçları, projeler ve eğitim kalitesi gibi konular ele alındı. Alınan kararlar doğrultusunda öğrencilerin huzurlu ve güvenli bir eğitim ortamına sahip olması için gerekli adımlar atılacak.

Ömer  Faruk  Ateş Tefenni  Kaymakamlığınına Asaleten Atandı
Tefenni

Ömer Faruk Ateş Tefenni Kaymakamlığınına Asaleten Atandı

27 Eylül 2023 te Burdur ili Tefenni ilçesine vekaleten atanan Kaymakam Ömer Faruk Ateş 26 Ocak 2024 tarihli resmi gazetede yayımlanan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla Kaymakam Atamalarında Tefenni Kaymakamlığınına asaleten Atandı

Kaymakam Zafer  Şahin Yeşilova ilçesine Asaleten Atandı  Kaymakam  Zafer  Şahin  Kimdir
Yeşilova

Kaymakam Zafer Şahin Yeşilova ilçesine Asaleten Atandı Kaymakam Zafer Şahin Kimdir

Eylül 2023 ten beti Burdur ili Yeşilova Kaymakamlığını vekaleten yürüten Kaymakam Zafer Şahin 26 Ocak 2024 te Asaleten Atandı

Bucak Kaymakamı Bayram Gale, köyleri tek tek geziyor
Bucak

Bucak Kaymakamı Bayram Gale, köyleri tek tek geziyor

Bucak Kaymakamı Bayram Gale, beraberindeki heyet ile birlikte Bucak'a bağlı 9 köyü ziyaret etti. Köy muhtarları ve vatandaşlarla bir araya gelen Kaymakam Gale, köylerin sorunları ve ihtiyaçları hakkında bilgi aldı.

Kaymakam Bayram Gale, Isparta Antalya yolu için topladı
Bucak

Kaymakam Bayram Gale, Isparta Antalya yolu için topladı

Bucak Kaymakamı Bayram Gale başkanlığında D685-03/04 Isparta-Antalya Devlet Karayolu ağında yaşanan trafik olayları ve sorunları ile ilgili toplantı gerçekleştirildi.

Burdur Valisi Öksüz'den Bucak'ta temaslar
Bucak

Burdur Valisi Öksüz'den Bucak'ta temaslar

Burdur Valisi Türker Öksüz, bir dizi incelemelerde bulunmak üzere ziyaret gerçekleştirdiği Bucak İlçesinde, Kaymakamlık, Belediye Başkanlığı ve Ticaret ve Sanayi Odası'nı ziyaret etti.