Burdur’da bir apartmanın bacasında çıkan yangın paniğe neden oldu. Yangın ekiplerin erken müdahalesiyle söndürüldü.
Yangın, saat 17.00 sıralarında Burdur merkez Konak Mahallesi Cengiz Topel Caddesi üzerinde bulunan 3 katlı bir binada meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, zemin katta kiracı olarak oturan Kazım Dutru evde yanan sobanın borusundan içeriye dumanların dolduğunu fark etti. Evde bulunan 2 çocuğunu dışarı çıkaran Dutru 112 Acil Çağrı Merkezine ihbarda bulundu.
İhbar üzerine olay yerine itfaiye ve polis ekipleri sevk edildi. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri hem evin içinden hem de çatıdan yangına müdahale ederek söndürdü. Yangının soba borusunun içindeki kurumların tutuşması nedeniyle çıktığı tespit edilirken yangında herhangi bir yaralının olmadığı öğrenildi.
Burdur'un Bucak ilçesinde arazi yangını çıktı. Yangın ihbarı üzerine itfaiye ekipleri seferber oldu.
Bucak İlçe Kaymakamı Bayram Gale, son günlerde artan yaz sıcaklıkları ve orman yangınları hakkında önemli uyarılarda bulundu. Vatandaşların dikkatli ve tedbirli olmalarını isteyen Kaymakam Gale, çeşitli konulara dikkat çekti.
Burdur'un Bucak ilçesinde çıkan balya yangını sonrasında ekipler seferber oldu. Detaylar haberimizde...
Burdur'un Bucak ilçesinde çıkan bahçe ve tarla yangını ekipler tarafından söndürüldü. Detaylar burada...
Burdur'un Bucak ilçesinde çıkan arazi yangını sonrasında, itfaiye ekipleri seferber oldu. Detaylar burada....
Burdur merkezde yarım saat arayla çıkan yangınlar sonucu 60 dekar arazi, bir konteyner, yüzlerce saman balyası ve bir su deposu yanarak zarar gördü. İtfaiye ekipleri yangınlara anında müdahale ederek can kaybını önledi.