Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, birtakım ziyaretlerde bulunmak üzere Burdur’a geldi. Burdur Valiliği’ni ziyaret eden Bakan Tekin’i Vali Türker Öksüz ve protokol üyeleri karşıladı.
Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, birtakım ziyaretlerde bulunmak ve toplantı düzenlemek üzere Burdur’a geldi. İlk olarak Burdur Valiliği’ni ziyaret eden Bakan Tekin’i Burdur Valisi Türker Öksüz ve protokol üyeleri çiçek ile karşıladı. Burdur Valiliği’nde Valilik Şeref Defteri’ni imzalayan Bakan Tekin bir süre burada sohbet ettikten sonra Ercan Akın Fen Lisesi’nde öğretmenler ve öğrenciler ile bir araya geldi.
Milli Eğitim Bakanı Tekin’in programı öğleden sonra Gazi İlkokulu ziyareti, esnaf ziyareti ve AK Parti iftar programında vatandaşlarla bir araya gelme olarak devam edecek.
Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Yusuf Tekin, bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere 22 Mart 2024 Cuma (yarın) Burdur'a geliyor. Detaylar haberimizde...
Burdur'da Valilik ve Cumhuriyet Başsavcılığı arasında imzalanan protokolle hükümlüler, kamu yararına çalışma yaparak topluma faydalı olacak
Bucak Ticaret ve Sanayi Odası ile Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi arasında imzalanan protokol ile lisans ve lisansüstü öğrencilerin eğitim öğretim faaliyetlerine ilişkin işbirliği usul ve esasları belirlendi.
Burdur Belediyesi ve Cumhuriyet Başsavcılığı, haklarında kamuya yararlı bir işte çalıştırılması kararı verilen hükümlülerin çalışma sürelerinin yerine getirilmesini ve yeniden suç işlemelerini önlemeyi amaçlayan bir protokol imzaladı.
Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün “en büyük eserim” dediği, Ülkemizin gurur günü olan Cumhuriyetimizin Kuruluşunun 96. yıl dönümünde başta Burdurlu hemşehrilerim olmak üzere, bütün Milletimizin Cumhuriyet Bayramını en içten duygularımla kutluyorum.
Vali Hasan Şıldak’ın Kurban Bayramı Mesajı Birlik, dayanışma ve kardeşlik duygularını pekiştiren ve milletin ruh bilincini güçlendiren bayramlar kültürümüzün en önemli unsurlarıdır.