Ocak ayının sonuna gelinmesi ile birlikte Türkiye'nin birçok yerinde olduğu gibi Burdur'da da kar yağışları başladı.
Kar yağışı yaşanan ilçelerden birisi olan Gölhisar'da ortaya çıkan görüntüler görenleri mest etti. İlçenin beyaz örtüyle kaplanması sonrasında oluşan kar manzarası dron ile görüntülendi.
Gölhisar Belediye Başkanı İbrahim Sertbaş, ilçeden çekilen drone görüntülerini paylaşarak, "Güzel şehir Gölhisar… Kışı bir başka, yazı bir başka güzel." sözleriyle duygularını ifade etti.
Burdur'u Antalya'ya bağlayan karayolu üzerinde bulunan Çeltikçi Belinde kar yağışı başladı. Yağışın etkisini artırması ve görüş mesafesini düşürmesi bekleniyor.
Burdur'un Gölhisar ilçesinde akşam saatlerinde yaşanan kar yağışı sonrasında Altınyayla yolu kapandı. Yolun kapanması sonrasında yola çıkacaklara dikkat etmeleri hususunda uyarıda bulunuldu.
Soğuk havanın aniden etkili olmasıyla birlikte Burdur'un Altınyayla ilçesinde sabah saatlerinde kar yağışı yaşandı. Altınyayla halkı, beyazlar içinde uyanmanın sevincini sosyal medyada paylaştı.
Burdur'da bu hafta hava durumu nasıl olacak? Burdur'un 5 günlük hava durumunda yağmur, bulutlu ve karla karışık yağmur görünen günler bulunuyor. İşte Burdur'un 5 günlük hava durumu...
Burdur’a Nisan ayında kar yağışı ile sürpriz yaşandı. Burdur merkez ilçesine bağlı Kayış köyünde dün gece saatlerinde kar yağışı etkili oldu.
Burdur Birinci Amatör Küme Play-Off grubunda oynanması gereken Burdur Belediyespor – Bucak Belediye Oğuzhanspor karşılaşması kar nedeniyle hakem tarafından iptal edildi.