Burdur Valisi Türker Öksüz, yapımı ve güçlendirme çalışmaları devam eden, yıkım, planlama ve proje aşamasında olan okul yatırımlarını yakından takip etmeye devam ediyor.
İl Özel İdaresinde yaptığı toplantıda Özel İdare ve Milli Eğitim Müdürlüğü yöneticileri bir araya gelen Vali Öksüz, yürütülen çalışmaların son durumuyla ilgili kapsamlı bilgi aldı.
Eğitim hizmetlerinin en sağlıklı şekilde devam etmesi için yürütülen çalışmaların planlı ve en hızlı şekilde, herhangi bir aksaklığa mahal verilmeden tamamlanmasının önemine dikkat çeken Vali Öksüz, ilgili birimlerin okulların yatırım sürecini yakından takip etmelerini istedi.
Toplantıya İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Asım Ertilav, İl Milli Eğitim Müdürü Muhammed Özdemirci, Plan, Proje ve Yatırım İnşaat Müdürü Ali Özeren, Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü Ali Yükrük ve Tarımsal Hizmetler Müdürü Can Özkaya katıldı.
Hayrat Vakfı Yaz Okulu kayıtları başladı! İlkokul 3. sınıftan üniversite son sınıfa kadar olan öğrenciler için Kur'an-ı Kerim eğitimi, siyer-i Nebi dersleri, uygulamalı namaz eğitimi, iman dersleri, etkinlik ve oyunlar, sure ezberleri gibi birçok imkan sunuyor
Bucak Organize Sanayi Bölgesi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, iş garantisi ve pratik eğitim imkanlarıyla öne çıkıyor. Detaylar burada...
Altınyayla İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından 26 Nisan 2024 tarihinde Şehit Kadir Eraslan Anadolu Lisesi öğrencilerine trafik eğitimi verildi. Detaylar haberimizde...
Burdur'un Bucak ilçesi Alaattin Mahallesinde minikler kahvaltı etkinliğinde buluştu. Detaylar haberimizde...
Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen Türkiye Satranç Federasyonu ve Ana Sponsor Türkiye İş Bankası'nın katkılarıyla düzenlenen 2024 Türkiye Okul Sporları Satranç Grup Bölge Yarışmaları tamamlandı.
Bucak İmam Hatip Ortaokulu, 2024/2025 eğitim öğretim yılına yenilenen yüzüyle ve birbirinden özel imkanlarla hazır! Yetenek ve beceri sınıfları, hafızlık projesi, değerler eğitimi, uluslararası projeler ve çok daha fazlası için hemen başvurun!