Burdur'un Çeltikçi ilçesinde bugün sabah saatlerinde meydana gelen olayda 1 kişi hayatını kaybetti.
Edinilen bilgilere göre, bugün saat 10:30 sıralarında Burdur'un Çeltikçi ilçesine bağlı Güvenli Köyünde H.S. isimli vatandaş, arabasının el frenini çektikten sonra tutmaması nedeniyle aracın kaymaması için lastik arkasına taş koymak istedi. Taş koymaya çalışan H.S. aracın altında kalması sonucunda hayatını kaybetti. Olay sonrasında 112 Acil Çağrı Merkezine yapılan ihbar üzerine bölgeye sağlık, jandarma ve Bucak Belediyesi Kurtarma ekipleri sevk edildi.
Olay sonucunda, 112 Acil Servis Ekiplerinin incelemesi sonucunda H.S. isimli vatandaşın hayatını kaybettiği belirlendi.
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Kayseri'de yaşanan menfur olay hakkında yaptığı açıklamada mülteci ve sığınmacı sorununa dikkat çekti. Ercengiz, çözüm için acil adımlar atılması gerektiğini vurguladı.
Burdur'un Bucak ilçesinde oğlunu hasretle bekleyen baba yaklaşık 10 ay sonra, kayıp oğluna kavuştu. Detaylar burada...
Burdur’un Yeşilova ilçesinde aileler arasında çıkan kavgada 2 kişi bıçaklanırken yaralılardan birinin durumu ciddiyetini koruyor. Detaylar burada...
Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz, seçim sürecinde yaşanan olayları ve iddiaları sıralayarak var olduğunu iddia ettiği bir ittifakın aslında olmadığını ve bu durumların delillendirildiğini ifade etti.
Burdur'da bir iş yeri, eski ortak ve akrabası tarafından vahşice saldırıya uğradı. Saldırıda iş yeri adeta savaş alanına dönerken, büyük çapta maddi hasar oluştu. Şüpheli şahıs yakalandı.
Burdur’da Çatağıl köyünde muhtarlık seçimleri sonrası iki muhtar adayı ve yakınları arasında çıkan kavgada 3 kişi taş ve sopalarla yaralandı.