Serdar Tuncer, Burdur Bucak'a geliyor. Bucak Belediyesi tarafından organize edilen programla daha önce ertelenen Serdar Tuncer buluşması, Burdur'un Bucak ilçesinde 27 Şubat'ta gerçekleşecek.
Bucak Belediyesi şiirleri ve sesiyle gönülleri fetheden ekranların sevilen yüzü Serdar Tuncer’i Bucak’a getiriyor. Serdar Tuncer Şiirli Muhabbet etkinliğinde 27 Şubat 2024 Salı günü saat 20.30’da Bucak Müftülük salonunda sevenleri ile buluşacak.
Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal yaptığı açıklamada, “Ekranların sevilen sanatçısı Serdar Tuncer’i kadim şehrimize getiriyoruz. Ocak ayı içerisinde sevgili Serdar Tuncer’i Bucak’ımıza getiriyorduk. Ancak sizin de bildiğiniz üzere şehit cenazelerimizden sonra programımızı ertelemiştik. Şehitlerimize bir kez daha Allah’tan rahmet diliyoruz. Muhabbet dolu bu ücretsiz etkinliğimize tüm halkımız davetlidir. Haydi, gelin biraz muhabbet edelim.
Bucak Belediyesi, Kikez mevkiindeki yeni içme suyu sondajı ile ilçenin su sorununa kalıcı çözüm bulmak için var gücüyle çalışıyor. Detaylar burada...
Bucak Belediyesi tarafından yapılacak olan işçi alımı ile ilgili olarak kura çekimine dair bilgilendirmede bulundu. Detaylar burada...
Bucak Belediyesi'nde geçtiğimiz hafta belediye binasına asılan borç pankartı ile ilgili CHP Grup Sözcüsü Özcan Duran ve Belediye Başkanı Hülya Gümüş açıklamalarda bulundu.
Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, tır ve kamyon garajı projesinin yapımının tamamlandığını, trafik ve ulaşımın kısa süre içerisinde rahatlayacağını açıkladı.
Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, tarla fareleriyle mücadelede çiftçilere destek olmak amacıyla ilaçlı buğday dağıtımı yapacaklarını açıkladı.
Bucak Belediyesi, gençleri sevindirecek bir haberle 19 yeni semt sahası kazandırdı! Bu sayede Bucak'ta toplam semt sahası sayısı 40'a ulaştı.