Burdur'un Ağlasun ilçesinde çıkan ev yangını sonrasında ekipler seferber oldu.
Edinilen bilgilere göre, bugün saat 19:15 sıralarında Burdur ili Ağlasun İlçesi Kibrit Köyünde henüz belirlenemeyen bir nedenle Yunus K.'ya ait evde yangın çıktı. Yangın sonrasında 112 Acil Çağrı merkezine yapılan ihbar üzerine bölgeye Ağlasun Belediyesi İtfaiye Ekipleri sevk edildi.
İtfaiye ekiplerinin tüm müdahalesine rağmen, 2 katlı ev yanarak kullanılamaz hale geldi.
Çeltikçi'de ev yangını! Ev kullanılamaz hale geldi Burdur'un Çeltikçi ilçesi Cami Mahallesinde ev yangını çıktı. Çıkan yangın sonrasında ev kullanılamaz hale geldi.
Burdur'un Bucak ilçesinde arazi yangını çıktı. Yangın ihbarı üzerine itfaiye ekipleri seferber oldu.
Bucak İlçe Kaymakamı Bayram Gale, son günlerde artan yaz sıcaklıkları ve orman yangınları hakkında önemli uyarılarda bulundu. Vatandaşların dikkatli ve tedbirli olmalarını isteyen Kaymakam Gale, çeşitli konulara dikkat çekti.
Burdur'un Bucak ilçesinde çıkan balya yangını sonrasında ekipler seferber oldu. Detaylar haberimizde...
Burdur'un Bucak ilçesinde çıkan bahçe ve tarla yangını ekipler tarafından söndürüldü. Detaylar burada...
Burdur'un Bucak ilçesinde çıkan arazi yangını sonrasında, itfaiye ekipleri seferber oldu. Detaylar burada....