Burdur'un Bucak ilçesinde Yetmişevler Mahallesi'nde Fahrettin Kayacan, mahallenin yeni muhtarı seçildi.
Muhtar adaylığı süreci ile yoğun bir çalışma gerçekleştiren Fahrettin Kayacan, 31 Mart'ta yapılan seçimlerde muhtar oldu.
Seçim sonuçlarının belli olmasının ardından açıklamada bulunan Yetmişevler Mahallesi muhtarı Fahrettin Kayacan, " Allah'ın izniyle mahalle sakinlerimizin teveccühü ile mahallemize muhtar seçildik. Bu kapsamda kıymetli eşim Sevil Kayacan başta olmak üzere Tüm mahalle sakinlerime teşekkür ederim." diyerek tekrar muhtar oluşunu duyurdu.
Abdurrahman Uçar
İsmail Yaman
Mustafa Arıcan
Ceyhun Dağdelen
Şeref Durgut
Davut Bütüner
Muhammet Yaman
Ercan Akbaş
Burdur'un Bucak ilçesine bağlı 70 Evler Mahallesi muhtar adaylığı için Fahrettin Kayacan adaylığını açıkladı. Detaylar haberimizde...
Burdur'un Bucak ilçesinde vatandaşlar, çöp konteynerinin dereye atılmasına isyan etti.
Yetmişevler Mahallesi Muhtarı Özkan Aktan, mahalle için eksikleri yetkililere ileterek mahallenin güzelleşmesi için çalışmalarını sürdürüyor.
Salgın hastalık tehlikesine karşı Yetmiş Evler Mahallesi Muhtarı Özkan AKTAN apartmanlardaki ortak kullanım alanlarını dezenfekte ederek örnek bir mücadele sergiliyor.
Burdur İli Çavdır İlçe Entegre Hastanesinde çalışmalar süratle devam ediyor AK Parti Burdur İl Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, Çavdır ilçemize yapımına başlanan 10 yataklı ilçe entegre hastanesindeki çalışmaların hızla devam ettiği müjdesi verildi.
Gölhisar Kaymakamı Emre Çifçi'ye, Başkan Sertbaş'tan hayırlı olsun ziyareti Gölhisar Belediye Başkanı İbrahim Sertbaş, Gölhisar'ın yeni Kaymakamı Emre Cifçi'ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Emre Cifçi kimdir, detaylar için tıklayın