Bucak

Bucak Vefat Mehmet Dağlı

Burdur ili Bucak ilçesi Mehmet Dağlı hayatını kaybetmiştir.

Bucak Vefat Mehmet Dağlı

Burdur ili Bucak ilçesi Yeni mahalleden, merhum Süleyman Dağlı oğlu, Süleyman ve İsmail Dağlı'nın babaları, Avşaroğlu Mehmet Dağlı (91) vefat etmiştir. Cenaze namazı 17 Ocak 2024 Çarşamba günü saat 14'de Hacısarılar mezarlığında kılınıp defnedilecektir.

Yakını (oğlu) Süleyman Dağlı: 0541 325 25 04

Taziye evi: Yeni mahalle Müftülük camii batısı

ALLAH RAHMET EYLESİN MEKANI CENNET OLSUN

Trafik Sigortasında Devrim Niteliğinde Değişiklik Müjde verildiTrafik Sigortasında Devrim Niteliğinde Değişiklik Müjde verildi

Milyonlarca araç sahibini yakından ilgilendiren önemli bir adım! SEDDK Başkanı Mehmet Akif Eroğlu, trafik sigortası sorunlarına çözüm bulmak üzere radikal bir değişiklik yapılacağını duyurdu. İşte detaylar!
Kömür fiyatları rekor kırıyor! Kömür fiyatlarına zamla kömür fiyatı ne kadar oldu?Kömür fiyatları rekor kırıyor! Kömür fiyatlarına zamla kömür fiyatı ne kadar oldu?

Kış aylarında ısınma ihtiyacını karşılamak için tercih edilen kömür fiyatları 2024 yılında da yükselmeye devam ediyor. İşte güncel ithal kömür fiyatları listesi: 1 ton ve torba fiyatları ne kadar?
Bu karar 81 ilde çiftçileri etkileyecek! Flaş karar için harekete geçildiBu karar 81 ilde çiftçileri etkileyecek! Flaş karar için harekete geçildi

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK), tarım politikalarını şekillendirecek genel tarım sayımına başladı. İki aşamada gerçekleşecek çalışmada, tarım arazileri belirlenecek, işletmeler tespit edilecek. İkinci aşamada ulusal ve uluslararası değişkenlere ilişkin veriler derlenecek. İşte detaylar!
Torba Yasada Neler Var? Torba yasada son gelişmeler! Meclisten geçti mi ?Torba Yasada Neler Var? Torba yasada son gelişmeler! Meclisten geçti mi ?

Torba yasa içeriği vatandaşlar tarafından yakından takip ediliyor. İşte, 2023 Kasım ayında başlayan görüşmelerde kabul edilen maddeler, torba yasanın çıkış tarihi ve içeriği hakkında detaylı bilgiler.

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz