Burdur'un Bucak ilçesinde Pazar günü yapılan seçim sonrasında seçimi kazanan muhtarlar mazbatalarını aldılar. Mazbatasını alan mahalle muhtarları resmen göreve başladılar.
31 Mart 2024 Mahalli İdareler Genel Seçimleri sonucunda Burdur Bucak'ta 7 mahallenin muhtarı değişirken, 13 mahallede ise muhtarlar güven tazeledi.
Budur'un Bucak ilçesi Cami, Konak, Oğuzhan, Onaç, Pazar, Yetmiş Evler ve Yunus Emre Mahallesi Muhtarları değişirken, geriye kalan 13 mahallede (Alaattin, Atilla, Barbaros, Çamlıca, Çavuşlar, Çukur, Fatih, Karayvatlar, Mehmet Akif, Mimar Sinan, Sanayi, Yeni ve Yörükler Mahallesi) Muhtarlar güven tazeledi.
Burdur Bucak'ta hangi mahalle muhtarları değişti?
Cami Mahallesi Şenol Gümüş, Konak Mahallesi Ali Uğurtay, Oğuzhan Mahallesi Hilmi Uysal, Onaç Mahallesi Mehmet Atagür, Pazar Mahallesi Süleyman Atasayar, Yetmiş Evler Mahallesi Fahrettin Kayacan ve Yunus Emre Mahallesi Ayşe Ergin olmak üzere 7 muhtar göreve seçildi.
Burdur Bucak'ta hangi mahalle muhtarları güven tazeledi?
Alaattin Mahallesi İsmail Tuncer, Atilla Mahallesi Cemal Can, Barbaros Mahallesi Mercan Alagöz, Çamlıca Mahallesi Ramazan Akman, Çavuşlar Mahallesi Hüseyin Erdaş, Çukur Mahallesi Ramazan Ocak, Fatih Mahallesi Mehmet Ali Arslan, Karayvatlar Mahallesi Mehmet Ergit, Mehmet Akif Mahallesi Hüseyin Dilek, Mimar Sinan Mahallesi Ahmet Özdem, Sanayi Mahallesi Gülizar Uğur, Yeni Mahalle Abdurrahman Demir ve Yörükler Mahallesi Şaban Aksu olmak üzere toplam 13 muhtar görevine devam etti.
Burdur'un Bucak ilçesinde akşam saatlerinde 31 yaşındaki genç adam evinde ölü bulundu.
Burdur'da 10 Mayıs 2024 Cuma günü elektrik kesintisi var mı? Burdur ve ilçelerinde elektrikler kesilecek mi? Burdur'da yaşanacak elektrik kesintilerini sizler için derledik. Detaylar haberimizde..
Burdur'da Trafik Haftası kapsamında vatandaşlara ücretsiz olarak ilk yardım eğitimi verildi. Eğitimde solunum yolu tıkanıklıkları, Heimlich manevrası gibi acil durumlarda yapılması gerekenler öğretildi.
Bucak Belediyesi'nde geçtiğimiz hafta belediye binasına asılan borç pankartı ile ilgili CHP Grup Sözcüsü Özcan Duran ve Belediye Başkanı Hülya Gümüş açıklamalarda bulundu.
Burdur'un Bucak ilçesinde tedavi olacak bir hasta için A RH+ kana ihtiyaç vardır. Kan vermek isteyenler için detaylar haberimizde...
Burdur'un Bucak ilçesinde, Kuzey Afrika'dan gelen çöl tozu etkili oldu. Sabah kalkan vatandaşlar, havanın halini görünce şaşkınlık içinde kaldılar.