Burdur'un Bucak ilçesinde kısa bir süre çıkan ev yangını sonrasında ekipler seferber oldu. Yangın bölgesinden alevler yükseliyor.
Yangın, bugün saat 23:00 sıralarında Burdur ili Bucak İlçesi Pazar Mahallesinde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, Hatay Döner arkasında henüz bilinmeyen bir nedenle çıkan yangın sonrasında Bucak Belediyesi İtfaiye Ekipleri seferber oldu.
Yangın söndürme çalışmaları devam ediyor.
Çeltikçi'de ev yangını! Ev kullanılamaz hale geldi Burdur'un Çeltikçi ilçesi Cami Mahallesinde ev yangını çıktı. Çıkan yangın sonrasında ev kullanılamaz hale geldi.
Bucak'ta Euro 2024 heyecanı Cumhuriyet Meydanı'nda dev ekranda yaşandı! Türkiye ve Çekya arasındaki kritik maçta milli takımımız 2-1 galip gelerek son 16 turuna yükseldi.
Burdur'da Kurban Bayramı'nın üçüncü gününde fırtına etkili oldu. Birçok evin çatıları uçtu, evler su bastı, bir eve yıldırım düşmesi nedeniyle yangın çıktı. Detaylar haberimizde!
Burdur'un Bucak ilçesinde orman yangını ve arazi yangınının ardından ev yangını çıktı. Evde çıkan yangın ekiplerin yoğun mücadelesi sonrası kontrol altına alındı.
Burdur'un Bucak ilçesinde ev yangını ihbarı sonrasında ekipler seferber oldu. Detaylar burada...
Burdur İli Bucak İlçesinde kurban bayramı ilk günü motor ile otomobil kazasında motor sürücüsü yaralandı