Bugün akşam saatlerinde bir kişi, annesi darp ederek, kardeşi ve kardeşinin arkadaşını bıçakla yaraladı. Olay sonrasında yaralanan şahıslar hastaneye kaldırıldı.
Edinilen bilgilere göre, 25 Ocak Perşembe günü saat 21:50 sıralarında Burdur ili Bucak ilçesinde henüz öğrenilemeyen bir nedenle yaşanan olayda 3 kişi yaralandı. Yeni Mahalle 1277 Sokak üzerinde bulunan bir apartmanda İ.A. isimli şahıs, annesi F.A'yı darp ederek öldürmekle tehdit etti. Olayın devamında ise kardeşi U.E.A'yı ve kardeşinin arkadaşı M.A.'yı bıçakla yaraladı. Yaşanan olay sonrasında 112 Acil Çağrı Merkezine yapılan ihbar üzerine bölgeye sağlık ve polis ekipleri sevk edildi.
Olayda yaralanan vatandaşlar, sağlık ekiplerince yapılan ilk müdahalelerinin ardından ambulans ile Bucak Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Kayseri'de yaşanan menfur olay hakkında yaptığı açıklamada mülteci ve sığınmacı sorununa dikkat çekti. Ercengiz, çözüm için acil adımlar atılması gerektiğini vurguladı.
Burdur'un Bucak ilçesinde oğlunu hasretle bekleyen baba yaklaşık 10 ay sonra, kayıp oğluna kavuştu. Detaylar burada...
Burdur’un Yeşilova ilçesinde aileler arasında çıkan kavgada 2 kişi bıçaklanırken yaralılardan birinin durumu ciddiyetini koruyor. Detaylar burada...
Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz, seçim sürecinde yaşanan olayları ve iddiaları sıralayarak var olduğunu iddia ettiği bir ittifakın aslında olmadığını ve bu durumların delillendirildiğini ifade etti.
Burdur'da bir iş yeri, eski ortak ve akrabası tarafından vahşice saldırıya uğradı. Saldırıda iş yeri adeta savaş alanına dönerken, büyük çapta maddi hasar oluştu. Şüpheli şahıs yakalandı.
Burdur’da Çatağıl köyünde muhtarlık seçimleri sonrası iki muhtar adayı ve yakınları arasında çıkan kavgada 3 kişi taş ve sopalarla yaralandı.