Burdur'un Bucak ilçesinde akşam saatlerinde 31 yaşındaki genç adam evinde ölü bulundu.
Olay, bugün saat 21:00 sıralarında Burdur ili Bucak ilçesi Yeni mahallede meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, 1277 sokak üzerinde bulunan bir apartmandaki dairede yaşayan 31 yaşındaki İlker Ay, yakınları tarafından hareketsiz halde bulundu. Olay sonrasında 112 acil çağrı merkezine yapılan ihbar üzerine bölgeye sağlık ve polis ekipleri sevk edildi
Olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından İlker Ay'ın hayatını kaybettiği belirlendi. Savcı incelemesi sonrasında İlker Ay'ın cenazesi Bucak devlet hastanesi morguna kaldırıldı.
İlker Ay'ın Kalp krizinden hayatını kaybettiği öğrenildi
Burdurlu gazeteci genç kadın hüzne boğdu! Son yolculuğuna uğurlandı Burdur'un Bucak ilçesi Kızılkaya Beldesinde de tanınan, Antalya’da gazetecilik kariyerine devam eden Rabihan Aktaş, hayatını kaybetti.
Burdur'un Bucak ilçesinde meydana gelen trafik kazasında motor sürücüsü yaralandı. Yaralanan sürücü hastaneye kaldırıldı.
Burdur İli Bucak Küçük Sanayi Sitesi, yoğun yağış sonrası sular altında kaldı. Başkan Kemal Kasap, drenaj sorunları ve alınacak önlemler hakkında açıklamalarda bulundu.
Burdur ili Bucak ilçesi Çamlık köyü sahil mahallesinde meydana gelen dolu yağışında sebze ve meyvelar zarar gördü.