Bucak

Bucak Antalya vefat Gülsüm Kaya

Burdur Bucak İncirdere Köyünden gitme Antalya'da oturan Gülsüm Kaya(62) hayatını kaybetti. Detaylar haberimizde...

Bucak Antalya vefat Gülsüm Kaya

Burdur'un Bucak ilçesine bağlı İncirdere köyünden gitme, Antalya'da oturan, merhum Borucunun Hasan'ın kızı, İsmail Kaya eşi, Gülsüm Kaya(62) vefat etmiştir. Cenaze namazı 17 Ocak Çarşamba günü saat 15'30 da Antalya Kurşunlu mezarlığında kılınıp defnedilecektir.

Eşi İsmail Kaya 05324874126

Trafik Sigortasında Devrim Niteliğinde Değişiklik Müjde verildiTrafik Sigortasında Devrim Niteliğinde Değişiklik Müjde verildi

Milyonlarca araç sahibini yakından ilgilendiren önemli bir adım! SEDDK Başkanı Mehmet Akif Eroğlu, trafik sigortası sorunlarına çözüm bulmak üzere radikal bir değişiklik yapılacağını duyurdu. İşte detaylar!
 
Kömür fiyatları rekor kırıyor! Kömür fiyatlarına zamla kömür fiyatı ne kadar oldu?Kömür fiyatları rekor kırıyor! Kömür fiyatlarına zamla kömür fiyatı ne kadar oldu?

Kış aylarında ısınma ihtiyacını karşılamak için tercih edilen kömür fiyatları 2024 yılında da yükselmeye devam ediyor. İşte güncel ithal kömür fiyatları listesi: 1 ton ve torba fiyatları ne kadar?
 
Bu karar 81 ilde çiftçileri etkileyecek! Flaş karar için harekete geçildiBu karar 81 ilde çiftçileri etkileyecek! Flaş karar için harekete geçildi

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK), tarım politikalarını şekillendirecek genel tarım sayımına başladı. İki aşamada gerçekleşecek çalışmada, tarım arazileri belirlenecek, işletmeler tespit edilecek. İkinci aşamada ulusal ve uluslararası değişkenlere ilişkin veriler derlenecek. İşte detaylar!
 
Torba Yasada Neler Var? Torba yasada son gelişmeler! Meclisten geçti mi ?Torba Yasada Neler Var? Torba yasada son gelişmeler! Meclisten geçti mi ?

Torba yasa içeriği vatandaşlar tarafından yakından takip ediliyor. İşte, 2023 Kasım ayında başlayan görüşmelerde kabul edilen maddeler, torba yasanın çıkış tarihi ve içeriği hakkında detaylı bilgiler.

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz