Belediye Başkanlarından Milletvekillerine toplu ziyaret

Burdur’un Karamanlı ve Altınyayla Belediye Başkanları Ankara’da bir dizi ziyaretlerde bulundular.

Belediye Başkanlarından  Milletvekillerine toplu ziyaret

Burdur’un Karamanlı ve Altınyayla Belediye Başkanları Fatih Selimoğlu ile Ahmet Serttaş, Burdur Milletvekilleri İzzet Akbulut, Adem Korkmaz ve Mustafa Oğuz’u , aslen Burdur’un Karamanlı İlçesi’nden olup AK Parti’den Denizli Milletvekili olan Av. Cahit Özkan’ı Gazi Meclis’teki makamlarında ziyaret ettiler.
Başkan Selimoğlu ve Serttaş daha sonra Burdur Ak Parti Milletvekili Adem Korkmaz ile birlikte TOKİ Uygulama Dairesi Başkanı Kazım Bayburt’u ziyaret ederek, Burdur’da yapılması planlanan projelere yönelik değerlendirmelerde bulunuldu.
Milletvekili Adem Korkmaz ile birlikte Doğalgaz Dağıtım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Osman Erdemci’yi ziyaret eden Karamanlı ve Altınyayla Belediye Başkanları, burada Burdur’daki mevcut projeler ve planlanan Çeltikçi, Altınyayla ve Kemer ilçelerini doğalgaz ile buluşturmak için yapılacak çalışmalar hakkında değerlendirilmelerde bulundular. Ankara’ya giderek bir dizi ziyaretlerde bulunan Karamanlı ve Altınyayla Belediye Başkanları Selimoğlu ve Serttaş’ın son durağı ise PTT Genel Müdürlüğü oldu. PTT Genel Müdür’ü Hakan Gülten’i ziyaret eden başkanlardan Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu, ilçede atıl durumda bulunan eski PTT binasını satın almak için talepte bulundu. Konu ile ilgili paylaşım yapan Başkan Selimoğlu değer tesbiti yapılacağını ve görüşmelerin devam edeceğini açıkladı.
Ankara ziyaretlerinde geri dönen Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu ve Altınyayla Belediye Başkanı Ahmet Serttaş, ziyaret ettikleri CHP Burdur Milletvekili İzzet Akbulut’a, AK Parti Burdur Milletvekilleri Adem Korkmaz ve Mustafa Oğuz’a, Denizli Milletvekili Av. Cahit Özkan’a, TOKİ Uygulama Dairesi Başkanı Kazım Bayburt’a ve Torosgaz Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Osman Erdemci’ye ve PTT Genel Müdürü Hakan Gültekin’e kendilerine ve Burdur’a gösterdikleri ilgi ve alakalardan dolayı teşekkür ettiler.

Burdur Gazetesi

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Gölhisar Başkanı Sertbaş açıkladı; 112 Acil Sağlık İstasyonu için çalışmalar başladı
Burdur

Gölhisar Başkanı Sertbaş açıkladı; 112 Acil Sağlık İstasyonu için çalışmalar başladı

Gölhisar Belediye Başkanı İbrahim Sertbaş, yaptığı açıklamada, ilçeye yeni bir 112 Acil Sağlık İstasyonu kazandırmak için çalışmalara başlandığını duyurdu.

Bucak'ta Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu açılışa hazırlanıyor
Bucak

Bucak'ta Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu açılışa hazırlanıyor

Bucak Belediyesi tarafından Spor Toto Başkanlığının destekleriyle yapılan yarı olimpik yüzme havuzu, kısa süre içerisinde hizmete açılacak.

Vali Öksüz'den tam destek
Burdur

Vali Öksüz'den tam destek

Burdur Valisi Türker Öksüz, zorlu maçta Burdur MAKÜ Spor'u yalnız bırakmadı.

CHP heyetinden, Başkan Ercengiz'e ziyaret
Burdur

CHP heyetinden, Başkan Ercengiz'e ziyaret

Örgüt çalışmaları nedeniyle kente gelen CHP Heyeti, Burdur Belediyesini ziyaret etti.

Burdur'da DevFest rüzgarı esti
Burdur

Burdur'da DevFest rüzgarı esti

Dünyanın her yerinde, Google Geliştirici Grupları’nın (GDG) düzenlediği DevFest dün Burdur’da gerçekleştirildi.

Kanalizasyon Beşik görenlerin dikkatini çekiyor
Karamanlı

Kanalizasyon Beşik görenlerin dikkatini çekiyor

Burdur Karamanlı ilçesine bağlı Mürseller Köyü'nde oluşturduğu Kültür Evi'nde köy halkı ve çevre köylerden topladığı eski eşyaları sergileyen Eşref Yurdasiper, 2008'den bu yana koleksiyon oluşturuyor.