Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, Ordu ilinde düzenlenen Gençler Judo Türkiye Şampiyonası'nda Bucak Mehmet CADIL Anadolu Lisesi öğrencisi Bedia Su Bolat'ın, gösterdiği üstün performansla Türkiye genelinde ikinci olarak büyük bir başarı elde ettiğini açıkladı.
Başkan Ünal, yaptığı açıklamada, "Ordu'da düzenlenen Gençler Judo Türkiye Şampiyonası'nda Bucak'ı gururlandıran bir başarıya imza atıldı. Bucak Mehmet CADIL Anadolu Lisesi öğrencimiz Bedia Su Bolat, sergilediği üstün performansla Türkiye genelinde ikinci olarak bizleri gururlandırdı. Sporcumuz Bedia Su Polat'ı yürekten tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum. Bu başarı, ilçemizi spor alanında da zirveye taşıdığımızın bir göstergesidir. Genç yeteneklerimize destek vermeye devam edeceğiz." şeklinde konuştu.
2023 Spor Toto Veteranlar Türkiye Judo Şampiyonası tamamlandı. Bucak'ta görev yapan öğretim görevlisi, şampiyonada 1. olarak göğsümüzü kabarttı. İşte detaylar...
Burdur'da düzenlenen genç kızlar A kategorisinde 52 kiloda Bucaklı Ceylin Başarır il birincisi oldu. Başarır, Uşak'taki grup müsabakalarında ilimizi temsil edecek.
Bucak Şehit Muhittin Talha Çalışkan İmam Hatip Lisesi 9. sınıf öğrencisi Judo turnuvasında Burdur İl Birincisi oldu.
Burdur İli Çavdır İlçe Entegre Hastanesinde çalışmalar süratle devam ediyor AK Parti Burdur İl Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, Çavdır ilçemize yapımına başlanan 10 yataklı ilçe entegre hastanesindeki çalışmaların hızla devam ettiği müjdesi verildi.
Gölhisar Kaymakamı Emre Çifçi'ye, Başkan Sertbaş'tan hayırlı olsun ziyareti Gölhisar Belediye Başkanı İbrahim Sertbaş, Gölhisar'ın yeni Kaymakamı Emre Cifçi'ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Emre Cifçi kimdir, detaylar için tıklayın
Karamanlı Ziraat Odası Başkanı Hasan Güz, sosyal medyada süt üreticilerinin karşılaştığı sorunlara dikkat çekti. Süt fiyatlarındaki düşüş ve ödeme süresinin uzaması nedeniyle çiftçilerin yaşadığı zorlukları paylaştı.