Sosyal belediyecilik anlayışıyla öne çıkan Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu, hasta ve bakıma muhtaç vatandaşlara sunduğu hizmetlerle takdir topluyor. Başkan Selimoğlu'nun liderliğinde Karamanlı Belediyesi, sağlık sorunları ve ulaşım zorlukları yaşayan vatandaşlara hastanelere ulaşım desteği sağlıyor. Ayrıca engelli vatandaşlara tekerlekli sandalye ve yatak hizmeti de sunuluyor.
Sosyal belediyecilik anlayışıyla birçok projeye imza atan Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu
Hasta ve bakıma muhtaç vatandaşlara yapmış olduğu hizmetlerle de büyük takdir topluyor.
Karamanlı Belediyesi yediden yetmişe tüm vatandaşların yanında olmaya devam ediyor.
Başkan Selimoğlu Karamanlı Belediyesi olarak sağlık problemleri olan ve ulaşımda güçlük çeken vatandaşların hastanelere nakli konusunda yardımcı olduklarını belirtti.
Ayrıca yürüme güçlüğü çeken ve engelli raporu olan ve rahatsızlığı sebebiyle elektrikli yatağa ihtiyacı olan vatandaşlara da tekerlekli sandalye ve yatak hizmeti verildiğini söyleyerek ‘’Her vatandaşımızın yanındayız’’ dedi.
Karamanlı ilçesinde, bir mermer ocağının pasalarının döküldüğü alanda oluşan büyük çatlak ve toprak kaymaları, halk arasında büyük bir endişeye yol açtı.
Karamanlı Belediyesi, eski belediye başkanı Ahmet Avcıoğlu'nun adını bir cevizliğe vererek anısını yaşatıyor. Başkan Avcıoğlu'nun hizmetlerini ve vefatını onurlandırmak için "Ahmet Avcıoğlu Cevizliği" projesi hayata geçirildi.
Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu, öğrencilere ve Cuma Pazarına gidecek vatandaşlara ücretsiz ulaşım imkanı sunmak için belediyeye bir otobüs daha kazandırdı.
Burdur'un Karamanlı ilçesinde AK Parti'nin 2024 Yerel Seçimleri için Belediye Meclis Üyesi, İl Genel Meclis Üyesi ve Belediye Başkan Adayı belli oldu. İşte Karamanlı belediye meclis üyesi ve il genel meclisi üyesi adayları...
Burdur'un Karamanlı ilçesinde AK Parti'nin 2024 Yerel Seçimleri için Belediye Meclis Üyesi, İl Genel Meclis Üyesi ve Belediye Başkan Adayı belli oldu. İşte Karamanlı belediye meclis üyesi ve il genel meclisi üyesi adayları...
Karamanlı Belediyesi, ilçeye modern ve estetik bir cafe kazandırmak için çalışmalara başladı. 12 Mart 2024'te ihalesi yapılacak olan kafenin 90 gün içinde tamamlanması hedefleniyor.