Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin (TOBB) katkılarıyla, Bucak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından belirlenen ihtiyaç sahibi öğrencilerimize karne hediyeleri olarak alınan kırtasiye malzemelerini Bucak İlçe Milli Eğitim Müdürü Hakan Camcıoğlu'na teslim etti.
Başkan Meçikoğlu yaptığı açıklamada; Bucak Ticaret ve Sanayi Odası olarak eğitim yardımları kapsamında Bucak merkezinde ve köylerimizde bulunan okullarda öğrenim gören ihtiyaç sahibi öğrencilerimize teslim etmek üzere kırtasiye malzemeleri alımını gerçekleştirdik.
Bu vesileyle, eğitim-öğretim yılının birinci yarıyılın sonunda öğrenci, öğretmen ve velilerimizi kutlar, ikinci dönemde başarılı şekilde okullarına devam etmeleri dileklerimle saygı ve sevgilerimi sunarım" dedi.
Bucak İlçe Milli Eğitim Müdürü Hakan Camcıoğlu da Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu'na eğitim camiamıza yaptığı katkılardan dolayı çok teşekkür ederim" diye konuştu.
Teslim töreninde Bucak İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Recep Yıldız, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Nejmi Ören de hazır bulundu.
Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu, Ankara'da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Detaylar burada...
Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu, Burdur Teke Yöresi 9. Tarım, Hayvancılık, Tarım Teknolojileri ve Yem Fuarı'nın açılış törenine katıldı.
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu ve MHP Bucak İlçe Başkanı Avukat İsmail Mutlucan, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu'nu makamında ziyaret etti.
Bucak Adem Tolunay Fen Lisesi Müdürü Vedat Uysal, Akdeniz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Arife Yalçın ve diğer eğitimciler, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu'nu makamında ziyaret ederek eğitime katkılarından dolayı teşekkür ettiler.
Bucak TSO Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu'nu Ankara'da ziyaret etti. Ziyarette Burdur'un Bucak ilçesi konuşuldu.
Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu, 6 Şubat Depremi ile ilgili bir açıklama yaptı. Detaylar haberimizde...